Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 10.04.2020 r. Imieniny: Borysławy, makarego, Michała

Ocena:

KONIEC UTRUDNIEŃ NA UL. KOPERNIKA

słupca 08.02.2020 09:23

KONIEC UTRUDNIEŃ NA UL. KOPERNIKA

,Zakończono już prace na skrzyżowaniu ulic Kopernika i Batorego. Ruch, jest już prowadzony normalnie. Utrudnienia spowodowane były koniecznością przepięcia kanalizacji deszczowej z osiedla Niepodległości i włączenia jej do nowego sytemu odwodnienia’’ – informuje Jacek Szczap, zastępca burmistrza.


Przypomnijmy, że wykonanie tego odcinka kanalizacji deszczowej miedzy innymi wpłynie na poprawę sytuacji mieszkańców Osiedla Niepodległości w przypadku wystąpienia ulewnych deszczy. Prace były realizowane w ramach zadania: Budowa ulic Stefana Batorego, Przemysła II, Władysława Łokietka i Jana Kazimierza w Słupcy.

,,Wstępnie planowano zamknięcie ruchu w okresie od 3 do 9 lutego. Dzięki sprzyjającym warunkom atmosferycznym oraz sprawnej organizacji prace przebiegły na tyle sprawnie, że pozwoliły na znaczne skrócenie utrudnień w ruchu’’ – dodaje Jacek Szczap.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Ekonomia w czasie zarazy (2), czyli jak nie płacić ZUS-u przez trzy miesiące? RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Poznań: zmarła kolejna osoba na COVID-19. Kilkanaście nowych potwierdzonych zachorowań Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 Ekonomia w czasach zarazy, czyli ile trzeba zarobić, żeby nic nie zarobić? Konin: Raport z 1 kwietnia w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2