Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 29.02.2020 r. Imieniny: Lecha, Lutomira

Ocena:

Wypadek w Złotej

Koło 08.02.2020 09:09 (21 dni temu)

Wypadek w Złotej

5 lutego 2020r. o godzinie 15.18 Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Kole przyjęło zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Złota gm. Olszówka.


Na gminnej drodze zderzyły się dwa samochody: dostawczy Fiat Ducato i osobowe BMW 316, które w wyniku zdarzenia uderzyło w ścianę budynku po byłym sklepie. Dyżurny do działań zadysponował strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kole oraz Ochotniczej Straży Pożarnej z Olszówki i Drzewiec. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pojazdami podróżowali tylko kierowcy, którzy opuścili uszkodzone samochody przed przybyciem jednostek straży pożarnej, pomocy medycznej poszkodowanym udzielił będący na miejscu zdarzenia zespół ratownictwa medycznego Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu dopływu prądu z akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz zakręceniu zaworu butli LPG w samochodzie BMW. Działania ratownicze przez1 godzinę i 24 minuty prowadziło 12 strażaków. Dochodzenie w sprawie przyczyny wypadku prowadzi policja.

 

Tekst: mł. bryg. Jacek Wiśniewski;

jacek Data: 10.02.2020 11:18 ID:12028
a mówiłem żeby DHL-em zamawiać

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Dopisuje dobre tempo prac nad promenadą Ciepło drożeje w Koninie ZMARŁ NADKOM. GABRIEL HIBNER (1963 - 2020) Dwie osoby z podejrzeniem koronawirusa w Konińskim Szpitalu Kto zasiada w radach nadzorczych spółek miejskich Zespołu Zarządzania Kryzysowego w sprawie koronawirusa CO MUSISZ WIEDZIEĆ O KORONAWIRUSIE! Spotkania dotyczące ochrony ilościowej jezior PIERWSZA KOBIETA ZA KÓŁKIEM AUTOBUSU MZK W KONINIE