Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 08.04.2020 r. Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Ocena: 1
1 0

Rozstrzygnięcie konkursu Iluminacji 2019

stare miasto 06.02.2020 10:37

Rozstrzygnięcie konkursu Iluminacji 2019

31 stycznia br. w Urzędzie Gminy Stare Miasto, odbyło się podsumowanie XVII edycji konkursu na najpiękniejszą Iluminację Świąteczno – Bożonarodzeniową dla mieszkańców gminy Stare Miasto.


Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie iluminacji koło własnej posesji w dwóch kategoriach: kompleksowe oświetlenie budynku i oświetlenie wybranej przestrzeni. Do konkursu zgłoszono 17 posesji. 

 

Komisja konkursowa szczególnie doceniła iluminacje oparte na oryginalnym pomyśle, ciekawej aranżacji i kompozycji oraz na wydobyciu walorów estetycznych posesji i przyznała:

 

nagrodę główną  

 

Pani Katarzynie Maciejewskiej,      

 

wyróżnienia

 

Panu Radosławowi Krzyżakowi          

     

Pani Monice Bandowskiej

 

Panu Pawłowi Baczyńskiemu.

 

Nagrody w formie bonów, upominki i dyplomy ufundował Wójt Gminy Stare Miasto. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz Panom Sołtysom za pomoc w organizacji Iluminacji Świąteczno-Bożonarodzeniowej 2019 r.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Koninie Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Ekonomia w czasie zarazy (2), czyli jak nie płacić ZUS-u przez trzy miesiące? Kolejne zgony oraz nowe potwierdzone przypadki COVID-19 w naszym województwie NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 Poznań: zmarła kolejna osoba na COVID-19. Kilkanaście nowych potwierdzonych zachorowań Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2