Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.02.2020 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena: 1
1 0

Nowe nazwy ulic w Kole

Koło 28.01.2020 08:39 (24 dni temu)

Nowe nazwy ulic w Kole

Ostatnią sesję w mieście zdominował budżet, który zgodnie został przyjęty na rok 2020. Jednak obrady miały też część drugą, w której radni miejscy decydowali o sprawach ważnych dla miasta - jak choćby o nadaniu nazw ulicom. W Kole, w "owocowej" okolicy, mamy teraz dodatkowo Brzoskwiniową i Mirabelkową.


Brzoskwiniowa i Mirabelkowa biegną równolegle względem siebie, od Cegielnianej do Sienkiewicza. A w najbliższym sąsiedztwie znajdują się: Wiśniowa, Morelowa, Czereśniowa.  zatem nowe nazewnictwo pasuje do przyjętego kryterium. Ustalenie nazw ulic związane jest z potrzebą zapewnienia prawidłowej numeracji porządkowej położonych w jej sąsiedztwie nieruchomości przeznaczonych pod zabudowę.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Kontrole odpadów i odbierających odpady Zmiana organizacji ruchu Informacja dotycząca koronawirusa Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego Uwaga, nadal będzie wiało! 104. urodziny Pana Romana Janickiego Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu Ciepło drożeje w Koninie Dzień setnych urodzin spędziła w gronie najbliższych