Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.02.2020 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena: -1
0 1

Fryzury w stylu barokowym

Konin 26.01.2020 14:48 (25 dni temu)

Fryzury w stylu barokowym

W Zespole Szkół Technicznych w piątek 24 stycznia odbył się VII Szkolny Konkurs Fryzjerski będący pierwszym etam Konkursu Międzyszkolnego.


Tegorocznym tematem przewodnim konkursu było "Fryzury w stylu barokowym".

 

Do konkursu zgłosiło się 9 uczennic z klasy pierwszej, drugiej i czwartej Technikum Usług Fryzjerskich a na wykonanie fryzury uczennice miały 120 minut. 


Ocenie końcowej podlegało nie tylko fryzura ale także stylizacja modelki w stylu barokowym. Już sama nazwa epoki wskazuje na jej charakter - z wł.barocco oznacza przesadę, dziwność, nietypowość... Barok to epoka przepychu, przesadnych form i kształtów, nadmiernej ilości detali.

 

Laureatką konkursu została Laura Olejnik, drugie miejsce zajęła Magdalena Andrzejewska a trzecie Patrycja Olejnik. 


W ten sposób wyłoniono najlepsze fryzjerski, które będą reprezentować ZST w VI Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim "Złote Nożyczki" organizowanym w marcu.

 

Pomysłodawcą konkursu jest Pani Aneta Nowak, nauczyciel przedmiotów zawodowych fryzjerskich.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Kontrole odpadów i odbierających odpady Zmiana organizacji ruchu Informacja dotycząca koronawirusa Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego Uwaga, nadal będzie wiało! 104. urodziny Pana Romana Janickiego Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu Ciepło drożeje w Koninie Dzień setnych urodzin spędziła w gronie najbliższych