Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.02.2020 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena:

21. Gala Powiatu Konińskiego

Konin 24.01.2020 08:45 (28 dni temu)

21. Gala Powiatu Konińskiego

Już dzisiaj poznamy nazwiska tegorocznych laureatów „Nagrody za działalność na rzecz rozwoju Powiatu Konińskiego”. Podczas uroczystej Gali władze powiatu konińskiego podsumują miniony rok w samorządzie oraz podziękują przedsiębiorcom, społecznikom oraz ludziom kultury i sportu za ich aktywność na rzecz rozwoju naszego regionu.


21. Gala Powiatu Konińskiego odbędzie się 24 stycznia w Konińskim Domu Kultury. Wydarzenie uświetni swoim występem Halina Frąckowiak. Jak co roku, na galowej scenie zaprezentują się także utalentowani artyści związani z Ziemią Konińską. Na zakończenie uroczystości, w strefie K, będzie można skosztować potraw przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich z powiatu końskiego i Przyzagrodową Produkcję Sera „Serownia” z Kuchar Borowych. Na degustację zaprasza także firma VIN-KON S.A.

 

Podczas 21. Gali uhonorowanych zostanie siedmioro przedstawicieli powiatowej społeczności wyłonionych spośród piętnastu kandydatów zgłoszonych do nagrody za aktywność w 2019 r. Statuetki za zasługi dla powiatu w obszarze gospodarki, kultury, sportu oraz działalności społecznej trafią w tym roku do czterech osób i trzech podmiotów. Uroczystość stanie się także okazją do wręczenia odznaki Primus In Agendo nadawanej przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz tytułu honorowego „Zasłużony dla Powiatu Konińskiego”.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Kontrole odpadów i odbierających odpady Zmiana organizacji ruchu Informacja dotycząca koronawirusa Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego Uwaga, nadal będzie wiało! 104. urodziny Pana Romana Janickiego Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu ZMARŁ NADKOM. GABRIEL HIBNER (1963 - 2020) Ciepło drożeje w Koninie