Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 01.10.2020 r. Imieniny: Heloizy, Igora, Remigiusza

Ocena: 2
2 0

MSZA ŚWIĘTA DZIĘCZYNNA PANU BOGU I LUDZIOM

malanów 21.01.2020 09:10

MSZA ŚWIĘTA DZIĘCZYNNA PANU BOGU I LUDZIOM

SERDECZNIE ZAPRASZAMY na DZIĘKCZYNNĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ PANU BOGU i LUDZIOM za ocalenie naszego życia i mienia podczas pożaru (14 I 2020) w Sun Garden.


Zostanie Ona odprawiona w najbliższą niedzielę tj. 26 STYCZNIA 2020 roku o godz. 18.00 w Kościele św. Stanisława BM w Malanowie.


Po chwili czasu przychodzi refleksja, ze to nasze życie tak piękne, choć kruche jest - wystarczy chwila by zgasić je. Mamy za co Bogu i ludziom dziękować. Dziękujemy wszystkim pracownikom i strażakom za ogromny trud ratowania naszego zakładu. Ta tragedia dotknęła każdego z nas, bo czyż nie ma rodziny w której ktoś nie pracuje w Sun Garden. Dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszam na tę Mszę Świętą dziękczynną, gdyż naprawdę mamy za co Bogu dziękować. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

klim Data: 22.01.2020 12:38 ID:12005
Ale taca na pomoc poszkodowanym-tak?

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Uczczono pamięć tych, którzy nie wrócili z nieludzkiej ziemi Pożar na terenie huty w Koninie W jaki sposób można zarezerwować wizytę w ZUS? 19 września Dzień Otwarty na zajezdni MZK Dezynfekcja budynku II LO w Koninie Sprawa granic miasta jednym z tematów sesji Rady Miasta XXIII Gala Konińskiego Biznesu 95 tys. Wielkopolan aktywowało bon turystyczny Ruszyła budowa ronda u zbiegu Paderewskiego i Kleczewskiej. 1 października startuje nowy sezon w Rossmannie