Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.02.2020 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena: 2
2 0

MSZA ŚWIĘTA DZIĘCZYNNA PANU BOGU I LUDZIOM

malanów 21.01.2020 09:10 (31 dni temu)

MSZA ŚWIĘTA DZIĘCZYNNA PANU BOGU I LUDZIOM

SERDECZNIE ZAPRASZAMY na DZIĘKCZYNNĄ MSZĘ ŚWIĘTĄ PANU BOGU i LUDZIOM za ocalenie naszego życia i mienia podczas pożaru (14 I 2020) w Sun Garden.


Zostanie Ona odprawiona w najbliższą niedzielę tj. 26 STYCZNIA 2020 roku o godz. 18.00 w Kościele św. Stanisława BM w Malanowie.


Po chwili czasu przychodzi refleksja, ze to nasze życie tak piękne, choć kruche jest - wystarczy chwila by zgasić je. Mamy za co Bogu i ludziom dziękować. Dziękujemy wszystkim pracownikom i strażakom za ogromny trud ratowania naszego zakładu. Ta tragedia dotknęła każdego z nas, bo czyż nie ma rodziny w której ktoś nie pracuje w Sun Garden. Dlatego jeszcze raz serdecznie zapraszam na tę Mszę Świętą dziękczynną, gdyż naprawdę mamy za co Bogu dziękować. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

klim Data: 22.01.2020 12:38 ID:12005
Ale taca na pomoc poszkodowanym-tak?

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Kontrole odpadów i odbierających odpady Zmiana organizacji ruchu Informacja dotycząca koronawirusa Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego Uwaga, nadal będzie wiało! 104. urodziny Pana Romana Janickiego Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu Ciepło drożeje w Koninie Dzień setnych urodzin spędziła w gronie najbliższych