Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 17.02.2020 r. Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

Ocena: -1
0 1

Studniówka w Muzyku

Konin 20.01.2020 13:38 (28 dni temu)

Studniówka w Muzyku

Od pięknego poloneza rozpoczęła się w sobotni wieczór (18 stycznia) kolejna studniówka w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. Ignacego J. Paderewskiego. W pierwszej parze – to też tradycja – poprowadził go dyrektor placówki Krzysztof Pydyński, w towarzystwie córki Ani, która jest tegoroczną maturzystką.


Tancerze zebrali gromkie oklaski nauczycieli, rodziców i uczniów „Muzyka”. Był też czas na podziękowania i życzenia. A później rozpoczęła się wspaniała zabawa w szkolnej auli.

 

Uczniowie „Paderewskiego” pokazali, że zależy im na czystym środowisku – tradycyjne sztućce i zastawę zastąpiły rzeczy wykonane z biodegradowalnego papieru i drewna. A pyszności na stole przygotowali sami uczniowie i ich rodzice.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:



Najczęściej przeglądane informacje:


Kontrole odpadów i odbierających odpady Informacja dotycząca koronawirusa Zmiana organizacji ruchu Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego Mieszkańcy Wyszyny zwiedzali TVP 104. urodziny Pana Romana Janickiego Uwaga, nadal będzie wiało! Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu Dzień setnych urodzin spędziła w gronie najbliższych Spotkania dotyczące ochrony ilościowej jezior