Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 28.01.2020 r. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława

Ocena:

Herb Turku na nowych włazach kanalizacyjnych

Turek 14.01.2020 12:56 (14 dni temu)

Herb Turku na nowych włazach kanalizacyjnych

Remont deptaka na ul. Kaliskiej był dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku inspiracją do wykonania stylowych pokryw studzienek kanalizacyjnych, będących elementem identyfikującym Miasta Turek.


W wielu miastach włazy kanalizacyjne oznaczone są logo lub herbem. Postanowiliśmy takie rozwiązanie zastosować także na turkowskiej starówce. Tym bardziej, że akurat powstawał nowy deptak na ul. Kaliskiej. Wykonaliśmy nowe żeliwne włazy do studzienek kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Na tych włazach poza nazwą Przedsiębiorstwa, widnieje także herb Miasta Turek. Na nowym deptaku zamontowanych zostało 30 takich pokryw studzienek.

 

Kolejne takie stylowe włazy montowane będą na innych ulicach starówki w Turku. Planujemy zastosować je na Placu Wojska Polskiego, na Placu Henryka Sienkiewicza, na ulicach Kolskiej i 3 Maja. Herb miasta na pokrywie studzienki ładnie wygląda, ponadto stanowi świetną identyfikację z miejscem. Mamy nadzieję, że i Państwu spodobają się te drobne elementy infrastruktury ulicy, wpływające na jej wizerunek.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Jeszcze raz w sprawie Ewy Tylman ? Bezpłatne i ulgowe przejazdy MZK Kaliska wypiękniała MSZA ŚWIĘTA DZIĘCZYNNA PANU BOGU I LUDZIOM Świętowali małżeńskie jubileusze Medale dla małżonków Akcja - krew Dla strażaków ochotników Fryzury w stylu barokowym Studniówka w Muzyku