Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 27.05.2020 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ocena:

Herb Turku na nowych włazach kanalizacyjnych

Turek 14.01.2020 12:56

Herb Turku na nowych włazach kanalizacyjnych

Remont deptaka na ul. Kaliskiej był dla Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku inspiracją do wykonania stylowych pokryw studzienek kanalizacyjnych, będących elementem identyfikującym Miasta Turek.


W wielu miastach włazy kanalizacyjne oznaczone są logo lub herbem. Postanowiliśmy takie rozwiązanie zastosować także na turkowskiej starówce. Tym bardziej, że akurat powstawał nowy deptak na ul. Kaliskiej. Wykonaliśmy nowe żeliwne włazy do studzienek kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Na tych włazach poza nazwą Przedsiębiorstwa, widnieje także herb Miasta Turek. Na nowym deptaku zamontowanych zostało 30 takich pokryw studzienek.

 

Kolejne takie stylowe włazy montowane będą na innych ulicach starówki w Turku. Planujemy zastosować je na Placu Wojska Polskiego, na Placu Henryka Sienkiewicza, na ulicach Kolskiej i 3 Maja. Herb miasta na pokrywie studzienki ładnie wygląda, ponadto stanowi świetną identyfikację z miejscem. Mamy nadzieję, że i Państwu spodobają się te drobne elementy infrastruktury ulicy, wpływające na jej wizerunek.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! III ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ OD 18 MAJA TEST&GO – zbadaj się i jedź w Kaliszu Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki Nowe spojrzenie na Cukrownię Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! Od 18 maja wraca podstawowy rozkład jazdy MZK oraz wprowadzone będą nowe limity pasażerów w autobusach Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Szczęśliwe zakończenie poszukiwań! POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA