Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 05.04.2020 r. Imieniny: Ireny, Kleofasa, Wincentego

Ocena:

Komisariat Policji w Kłodawie otrzymał dwa nowe radiowozy

Kłodawa 14.01.2020 10:30

Komisariat Policji w Kłodawie otrzymał dwa nowe radiowozy

Piotr Michalak Burmistrz Kłodawy uczestniczył w odprawie podsumowującej efektywność służby funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole za 2019 rok, podczas której odbyło się symboliczne przekazanie radiowozów przez włodarzy partycypujących w ich finansowaniu.


Gmina Kłodawa na realizację przedsięwzięcia przekazała środki finansowe w wysokości 41.430 zł. W sfinansowaniu radiowozów uczestniczyły również gminy Chodów i Przedecz po 20.715 zł.

 

Dwa nowo zakupione radiowozy marki Hyundai I30 służyć będą policjantom z Komisariatu Policji w Kłodawie na terenie Gmin Kłodawa, Chodów i Przedecz.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Koninie Dziś to już kolejne potwierdzone przypadki zachorowań Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! ZATRZYMANIE KOBIETY, KTÓRA UCIEKŁA Z ODDZIAŁU ZAKAŹNEGO KONIŃSKIEGO SZPITALA. Komunikat Prezydenta Miasta Konin ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Awaria sieci wodociągowej ! Kolejne zgony oraz nowe potwierdzone przypadki COVID-19 w naszym województwie RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2