Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 07.04.2020 r. Imieniny: Donata, Herminy, Rufina

Ocena:

Nowe mundury

Pzydry 10.01.2020 12:28

Nowe mundury

Jednostka OSP w Tarnowej otrzymała ubrania bojowe, zakupione przez Gminę Pyzdry. Wsparcie finansowe pochodziło z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości.


Dla jednostki zakupione zostały trzy komplety ubrań specjalnych – bojowych typu nomex. Koszt zakupu – 9 815,40 zł, został w 99% dofinansowany ze środków Ministerstwa Sprawiedliwości.


W spotkaniu podczas, którego przekazano druhom z Tarnowy nowe stroje uczestniczył także  radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – Robert Popkowski, który od początku zaangażowany był zarówno w proces pozyskania przez gminę środków umożliwiających doposażanie jednostki ochotniczej w sprzęt niezbędny do podejmowania działań ratowniczych jak i samą realizację dofinansowanego zadania.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Koninie Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! Komunikat Prezydenta Miasta Konin ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Kolejne zgony oraz nowe potwierdzone przypadki COVID-19 w naszym województwie RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 Jest uproszczony wniosek o odroczenie płatności