Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 07.04.2020 r. Imieniny: Donata, Herminy, Rufina

Ocena:

Nowy Rok w Koninie!

Konin 31.12.2019 09:39

Nowy Rok w Koninie!

Koncert w wykonaniu artystów OperaLight, zabawa z DJ i pokaz laserowy – tak będzie wyglądała Noc Sylwestrowa w Koninie. Do wspólnego świętowania ostatniego dnia w roku 2019 i powitania Nowego Roku zaprasza Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski.


Już o godzinie 20.00 w hali Rondo rozpocznie się koncert „Operetka&Film-the best of”. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety operetkowe oraz utwory filmowe wybitnych kompozytorów polskich i zagranicznych w wykonaniu dwóch sopranów: Bogumiły Dziel-Wawrowskiej i Katarzyny Laskowskiej – solistek śpiewających na wielu scenach w kraju i zagranicą oraz dwóch głosów męskich: Piotra Rafałko (tenor) i Roberta Szpręgiela (baryton).

 

Artystom towarzyszyć będzie Słupska Orkiestra Sinfonia Baltica pod dyrekcją maestro Rubena Silvy. Na scenie pojawią się także tancerka Marta Robles i gitarzysta flamenco Arturo El Polaco. Na duduku zagra Kamil Radzimowski, jedyny w Polsce muzyk grający na instrumencie, który jest bardzo popularny na Bliskim Wschodzie. Całość poprowadzi Łukasz Lech. Wstęp na podstawie biletów. 

 

Miłośników powitania Nowego Roku „pod chmurką” zapraszamy od godz. 23.30 na plac przed KDK. Będzie tam grał DJ. O północy życzenia mieszkańcom złoży Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski, będzie pokaz laserowy i zabawa z DJ.

 

Organizatorzy: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, OperaLight.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Koninie Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! Komunikat Prezydenta Miasta Konin ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Kolejne zgony oraz nowe potwierdzone przypadki COVID-19 w naszym województwie RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 Jest uproszczony wniosek o odroczenie płatności