Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.02.2020 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena:

Nowy Rok w Koninie!

Konin 31.12.2019 09:39

Nowy Rok w Koninie!

Koncert w wykonaniu artystów OperaLight, zabawa z DJ i pokaz laserowy – tak będzie wyglądała Noc Sylwestrowa w Koninie. Do wspólnego świętowania ostatniego dnia w roku 2019 i powitania Nowego Roku zaprasza Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski.


Już o godzinie 20.00 w hali Rondo rozpocznie się koncert „Operetka&Film-the best of”. Usłyszymy najpiękniejsze arie i duety operetkowe oraz utwory filmowe wybitnych kompozytorów polskich i zagranicznych w wykonaniu dwóch sopranów: Bogumiły Dziel-Wawrowskiej i Katarzyny Laskowskiej – solistek śpiewających na wielu scenach w kraju i zagranicą oraz dwóch głosów męskich: Piotra Rafałko (tenor) i Roberta Szpręgiela (baryton).

 

Artystom towarzyszyć będzie Słupska Orkiestra Sinfonia Baltica pod dyrekcją maestro Rubena Silvy. Na scenie pojawią się także tancerka Marta Robles i gitarzysta flamenco Arturo El Polaco. Na duduku zagra Kamil Radzimowski, jedyny w Polsce muzyk grający na instrumencie, który jest bardzo popularny na Bliskim Wschodzie. Całość poprowadzi Łukasz Lech. Wstęp na podstawie biletów. 

 

Miłośników powitania Nowego Roku „pod chmurką” zapraszamy od godz. 23.30 na plac przed KDK. Będzie tam grał DJ. O północy życzenia mieszkańcom złoży Prezydent Miasta Konina Piotr Korytkowski, będzie pokaz laserowy i zabawa z DJ.

 

Organizatorzy: Miasto Konin, Koniński Dom Kultury, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, OperaLight.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Kontrole odpadów i odbierających odpady Zmiana organizacji ruchu Informacja dotycząca koronawirusa Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego Uwaga, nadal będzie wiało! 104. urodziny Pana Romana Janickiego Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu ZMARŁ NADKOM. GABRIEL HIBNER (1963 - 2020) Ciepło drożeje w Koninie