Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.04.2020 r. Imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

Ocena:

Spotkanie opłatkowe

Koło 23.12.2019 09:53

Spotkanie opłatkowe

Tradycją stało się już, że w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Kole spotykają się, żeby połamać się opłatkiem i złożyć sobie wzajemnie serdeczne świąteczne życzenia.


Coroczne spotkanie opłatkowe środowiska policyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kole odbyło się 19 grudnia br. Rozpoczęło się ono od złożenia wszystkim zebranym życzeń przez Komendanta Powiatowego Policji w Kole, inp. Artura Foryńskiego. Przełożony kolskich policjanów swoim podwładnym życzył, aby Święta Bożego Narodzenia upłynęły im w spokojnej rodzinnej atmosferze, a Nowy 2020 Rok stał się czasem spełnionych marzeń i sukcesów. Następnie swoje życzenia funkcjonariuszom i pracownikom Policji przekazali zaproszeni goście, Starosta Kolski Robert Kropidłowski, w imieniu Burmistrza Miasta Koła, Sekretarz Miasta Monika Ciesielska oraz bryg. Krzysztof Żurawik Komendant Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Kole. W dalszej części spotkania ksiądz Janusz Kęsicki odczytał fragment Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Pana Jezusa. Świąteczne spotkanie zakończyło się życzeniami, wspólnym łamaniem się opłatkiem oraz poczęstunkiem, podczas którego wszyscy zebrani dzielili się refleksjami na temat mijającego 2019 roku.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Koninie Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! Komunikat Prezydenta Miasta Konin ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Kolejne zgony oraz nowe potwierdzone przypadki COVID-19 w naszym województwie RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Jest uproszczony wniosek o odroczenie płatności