Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 24.01.2020 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Ocena: 1
1 0

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony

12.12.2019 10:29

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony

Na znanym portalu YouTube zostało udostępnione kilkuminutowe nagranie, w którym to komendant konińskiej staży pożarnej wypowiada się w sposób niefortunny, nie przebierając w słowach.
Do końca nie wiadomo w jakich okolicznościach powstało to nagranie.


Komendant wojewódzki uznał, że temat jest zbyt poważny by go zbagatelizować. Zdecydowano, iż zostanie powołany specjalny zespół funkcjonariuszy, który wyjaśni tą sprawę. Rzecznik PSP w Poznaniu Sławomir Brandt poinformował- do tej pory nie było żadnych skarg na działanie komendanta. Dodał również, że komendant wojewódzki zrobi wszystko aby wyjaśnić temat. Trwa postępowanie. Obowiązki komendanta pełni w chwili obecnej jego zastępca.

ubaw po pachy Data: 14.12.2019 10:12 ID:11919
Dany resort, dana Enklawa służbowa sama się rozliczy- no dobre sobie.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bezpłatne i ulgowe przejazdy MZK Jeszcze raz w sprawie Ewy Tylman ? Jubileusz Złotych Godów Małżeńskich Kaliska wypiękniała Pierwsza kobieta technikiem pokładowym samolotu CASA C-295M Praktyki religijne w diecezji włocławskiej Świętowali małżeńskie jubileusze Jakie odpady przyjmuje Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych? MSZA ŚWIĘTA DZIĘCZYNNA PANU BOGU I LUDZIOM Medale dla małżonków