Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena: 1
1 0

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony

12.12.2019 10:29

Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony

Na znanym portalu YouTube zostało udostępnione kilkuminutowe nagranie, w którym to komendant konińskiej staży pożarnej wypowiada się w sposób niefortunny, nie przebierając w słowach.
Do końca nie wiadomo w jakich okolicznościach powstało to nagranie.


Komendant wojewódzki uznał, że temat jest zbyt poważny by go zbagatelizować. Zdecydowano, iż zostanie powołany specjalny zespół funkcjonariuszy, który wyjaśni tą sprawę. Rzecznik PSP w Poznaniu Sławomir Brandt poinformował- do tej pory nie było żadnych skarg na działanie komendanta. Dodał również, że komendant wojewódzki zrobi wszystko aby wyjaśnić temat. Trwa postępowanie. Obowiązki komendanta pełni w chwili obecnej jego zastępca.

ubaw po pachy Data: 14.12.2019 10:12 ID:11919
Dany resort, dana Enklawa służbowa sama się rozliczy- no dobre sobie.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie