Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.04.2020 r. Imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

Ocena:

Tak, pomagam !

Turek,Koło,Konin 04.12.2019 13:23

Tak, pomagam !

W dniach 6 i 7 grudnia 2019 roku (piątek, sobota), Caritas Polska we współpracy z Caritas diecezjalnymi zorganizuje w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce, już siedemnastą zbiórkę żywności pod hasłem „Tak, POMAGAM!”.


Zbiórka w archidiecezji gnieźnieńskiej zostanie przeprowadzona w sieciach handlowych: Kaufland, Biedronka, Lewiatan, MILA, LIDL, TESCO oraz innych sklepach lokalnych. W Gnieźnie żywność będzie zbierana w sklepach Kaufland, LIDL, Biedronka oraz w sklepach sieci „Społem” („Trzynastka”, Sklep Nr 28).


Zbórkę prowadzić będą wolontariusze z gnieźnieńskich szkół. Młodzież będzie posiadać kamizelki i identyfikatory Caritas.


Wsparcia można również udzielić wysyłając w trakcie zbiórki SMS pod charytatywny numer 72052 z hasłem PACZKA (koszt to 2,46 z VAT).


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Koninie Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! Komunikat Prezydenta Miasta Konin ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Kolejne zgony oraz nowe potwierdzone przypadki COVID-19 w naszym województwie RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Jest uproszczony wniosek o odroczenie płatności