Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 20.02.2020 r. Imieniny: Anety, Lehca, Leona

Ocena:

Tak, pomagam !

Turek,Koło,Konin 04.12.2019 13:23

Tak, pomagam !

W dniach 6 i 7 grudnia 2019 roku (piątek, sobota), Caritas Polska we współpracy z Caritas diecezjalnymi zorganizuje w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce, już siedemnastą zbiórkę żywności pod hasłem „Tak, POMAGAM!”.


Zbiórka w archidiecezji gnieźnieńskiej zostanie przeprowadzona w sieciach handlowych: Kaufland, Biedronka, Lewiatan, MILA, LIDL, TESCO oraz innych sklepach lokalnych. W Gnieźnie żywność będzie zbierana w sklepach Kaufland, LIDL, Biedronka oraz w sklepach sieci „Społem” („Trzynastka”, Sklep Nr 28).


Zbórkę prowadzić będą wolontariusze z gnieźnieńskich szkół. Młodzież będzie posiadać kamizelki i identyfikatory Caritas.


Wsparcia można również udzielić wysyłając w trakcie zbiórki SMS pod charytatywny numer 72052 z hasłem PACZKA (koszt to 2,46 z VAT).


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Czytelnicy piszą- Ceny na konińskim basenie Kontrole odpadów i odbierających odpady Zmiana organizacji ruchu Informacja dotycząca koronawirusa Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego Uwaga, nadal będzie wiało! 104. urodziny Pana Romana Janickiego Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu Ciepło drożeje w Koninie Dzień setnych urodzin spędziła w gronie najbliższych