Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 29.09.2020 r. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Ocena:

Tak, pomagam !

Turek,Koło,Konin 04.12.2019 13:23

Tak, pomagam !

W dniach 6 i 7 grudnia 2019 roku (piątek, sobota), Caritas Polska we współpracy z Caritas diecezjalnymi zorganizuje w supermarketach, sieciach handlowych i sklepach osiedlowych w całej Polsce, już siedemnastą zbiórkę żywności pod hasłem „Tak, POMAGAM!”.


Zbiórka w archidiecezji gnieźnieńskiej zostanie przeprowadzona w sieciach handlowych: Kaufland, Biedronka, Lewiatan, MILA, LIDL, TESCO oraz innych sklepach lokalnych. W Gnieźnie żywność będzie zbierana w sklepach Kaufland, LIDL, Biedronka oraz w sklepach sieci „Społem” („Trzynastka”, Sklep Nr 28).


Zbórkę prowadzić będą wolontariusze z gnieźnieńskich szkół. Młodzież będzie posiadać kamizelki i identyfikatory Caritas.


Wsparcia można również udzielić wysyłając w trakcie zbiórki SMS pod charytatywny numer 72052 z hasłem PACZKA (koszt to 2,46 z VAT).


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UTRACONE MIENIE ODZYSKANE, SPRAWCY ZATRZYMANI – TAK WŁAŚNIE DZIAŁAJĄ NASI KRYMINALNI Uczczono pamięć tych, którzy nie wrócili z nieludzkiej ziemi Pożar na terenie huty w Koninie W jaki sposób można zarezerwować wizytę w ZUS? 19 września Dzień Otwarty na zajezdni MZK Dezynfekcja budynku II LO w Koninie Sprawa granic miasta jednym z tematów sesji Rady Miasta 95 tys. Wielkopolan aktywowało bon turystyczny XXIII Gala Konińskiego Biznesu Ruszyła budowa ronda u zbiegu Paderewskiego i Kleczewskiej.