Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 09.07.2020 r. Imieniny: Hieronima, Palomy, Weroniki

Ocena:

Policjanci wspierają akcję ONKO-MIKOŁAJE

słupca 30.11.2019 09:15

Policjanci wspierają akcję ONKO-MIKOŁAJE

Z ogromnym zainteresowaniem w naszym regionie spotkała się akcja Onko-Mikołaje, w której zbierane są zabawki dla dzieci cierpiących na nowotwór. Do akcji włączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Słupcy oraz Posterunek Policji w Orchowie.


W naszym powiecie akcją organizowaną przez Stowarzyszenie “Łatwo Pomagać” zajmuje się Monika Pędowska. To do niej trafiły zabawki zebrane przez słupeckich i orchowskich policjantów. Wspólnie z  funkcjonariuszami zabawki przekazali również przedstawiciele GOPS i Urzędu Gminy w Orchowie oraz ZUS w Słupcy. Prezenty wkrótce zostaną wręczone małym pacjentom szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy na oddział onkologii i hematologii dziecięcej, a także dzieciom ze szpitala w Słupcy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Andrzej Duda w Koninie! Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy Kino pod Gwiazdami już w piątek! Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA