REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 24.01.2020 r. Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Ocena:

Policjanci wspierają akcję ONKO-MIKOŁAJE

słupca 30.11.2019 09:15

Policjanci wspierają akcję ONKO-MIKOŁAJE

Z ogromnym zainteresowaniem w naszym regionie spotkała się akcja Onko-Mikołaje, w której zbierane są zabawki dla dzieci cierpiących na nowotwór. Do akcji włączyła się również Komenda Powiatowa Policji w Słupcy oraz Posterunek Policji w Orchowie.


W naszym powiecie akcją organizowaną przez Stowarzyszenie “Łatwo Pomagać” zajmuje się Monika Pędowska. To do niej trafiły zabawki zebrane przez słupeckich i orchowskich policjantów. Wspólnie z  funkcjonariuszami zabawki przekazali również przedstawiciele GOPS i Urzędu Gminy w Orchowie oraz ZUS w Słupcy. Prezenty wkrótce zostaną wręczone małym pacjentom szpitala im. Jurasza w Bydgoszczy na oddział onkologii i hematologii dziecięcej, a także dzieciom ze szpitala w Słupcy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Bezpłatne i ulgowe przejazdy MZK Jeszcze raz w sprawie Ewy Tylman ? Jubileusz Złotych Godów Małżeńskich Kaliska wypiękniała Pierwsza kobieta technikiem pokładowym samolotu CASA C-295M Praktyki religijne w diecezji włocławskiej Świętowali małżeńskie jubileusze Jakie odpady przyjmuje Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych? MSZA ŚWIĘTA DZIĘCZYNNA PANU BOGU I LUDZIOM Medale dla małżonków