Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 05.12.2019 r. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Ocena:

Rozpoczęcie akcji Szlachetna Paczka

Turek 17.11.2019 09:25 (18 dni temu)

Rozpoczęcie akcji Szlachetna Paczka

W samo południe 16 listopada 2019 r., wolontariusze zjawili się w Rynku by ogłosić i uczcić wielkie otwarcie bazy rodzin Szlachetnej Paczki. W wydarzeniu wziął udział Burmistrz Romuald Antosik, który wraz z wolontariuszami zachęcał turkowian do wzięcia udziału w akcji.


Idea szlachetnej paczki polega na przygotowaniu na Boże Narodzenie paczki świątecznej dla rodzin potrzebujących wsparcia. Profile rodzin znajdują sie na stronie internetowej https://www.szlachetnapaczka.pl/. Tam też można zostać DARCZYŃCĄ. Wystarczy wybrać województwo wielkopolskie i najbliższą sobie miejscowość, np. Turek, następnie wybrać jedną z rodzin i przygotować dla niej wyjątkową paczkę na Boże Narodzenie –można przygotować paczkę wspólnie z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi z pracy.

 

Bardzo dziękujemy Wolontariuszom z Centrum Wolontariatu za tak aktywne uczestnictwo w akcji Szlachetnej Paczki. Mieszkańcy naszego miasta zawsze mogą liczyć na Waszą pomoc i wsparcie


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


TŁUMY NA POGRZEBIE 21-LATKA W KONINIE UTRUDNIENIA W RUCHU TRWAJĄ OGLĘDZINY MIEJSCA, GDZIE ZGINĄŁ 21-LATEK Ostrzeżenie meteorologiczne KONIEC REMONTU MOSTU NAD WARTĄ Ostrzeżenie meteorologiczne Komunikat PPU Dromo sp. z o.o. ws. utrudnień w ruchu Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego Zbiórka krwi dla naszej koleżanki UWAGA, BADANIA TERENOWE NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH!