Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena:

Pożar oraz wypadek na ulicy Przemysłowej

Konin 14.11.2019 10:23

Pożar oraz wypadek na ulicy Przemysłowej

13 listopada 2019 roku na ulicy Przemysłowej w Koninie doszło do dwóch zdarzeń.


Tuż przed godz. 9.00 konińscy strażacy zostali wezwani do pożaru ciągnika siodłowego. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono całkowicie objętą pożarem kabinę ciągnika siodłowego przy wjeździe do Elektrowni Konin. Kierowca pojazdu podjął próbę gaszenie pożaru gaśnicą. Jednak ze względu na szybki rozwój pożaru jego działania okazały się niewystarczające. Działania strażaków polegały na podaniu piany na palący się samochód oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy tira.

 

4 godziny później również na ul. Przemysłowej doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego marki Audi z samochodem ciężarowym. W samochodzie osobowym znajdował się uwięziony kierowca. Działania strażaków polegały na wykonaniu dostępu przy pomocy urządzeń hydraulicznych do kierowcy Audi oraz udzieleniu mu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Mężczyzna następnie został przekazany przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego i przetransportowany do szpitala.

 

W zdarzeniu brali udział strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej Nr 1 i 2 w Koninie.

 

Tekst: kpt. Sebastian Andrzejewski, zdjęcia JRG Nr 1 w Koninie.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie