Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena:

Zakończono kurs samoobrona dla kobiet

Koło 14.11.2019 10:17

Zakończono kurs samoobrona dla kobiet

W środę 6 listopada MOSiR w Kole po raz ostatni gościł uczestniczki cyklu spotkań poświęconych  nauce skutecznej samoobrony w sytuacjach zagrożenia.


W trakcie prowadzonych zajęć zgromadzone panie w sposób prosty i naturalny szkoliły najprostsze techniki obrony przed potencjalnym atakiem napastnika, metody uwalniania się z chwytów i obchwytów, ćwiczyły podstawowe ciosy i kopnięcia oraz poznały miejsca wrażliwe na ciele człowieka. Całość zajęć odbywała się pod czujnym okiem instruktorów sportów walki sensei Krzysztofa Wojewody 4 dan i Arkadiusza Wojewody 1 dan. Dzięki współpracy dyrektora MOSiR p. Jarosława Kawki z Kolskim Klubem Sportów Walki – Oyama Karate, zebrane kobiety mogły uczestniczyć w  kursie nieodpłatnie. Wszystkim paniom serdecznie gratulujemy odwagi i dziękujemy za wspólnie spędzony czas.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie