Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena:

12-22 LISTOPADA - REMONT MOSTU NAD WARTĄ

12.11.2019 20:17

12-22 LISTOPADA - REMONT MOSTU NAD WARTĄ

Leżący w ciągu drogi krajowej nr 92 most nad Wartą (Trasa Warszawska) będzie remontowany. Dlatego, jak informuje Zarząd Dróg Miejskich, na nitce prowadzącej w kierunku Starego Konina będzie czasowo zmieniona organizacja ruchu - jezdnia zostanie tam zwężona do jednego pasa.


Drogowcy pojawią się na moście w najbliższy wtorek, 12 listopada. Mają pracować przez 10 dni - do 22 listopada. Kierowców prosimy o cierpliwość, a także o stosowanie się do znaków drogowych i wprowadzonych ograniczeń.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie