Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 16.12.2019 r. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Ocena:

Nowa sala gimnastyczna

Konin 12.11.2019 10:27

Nowa sala gimnastyczna

14 listopada 2019 roku o godzinie 11:00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Koninie odbędzie się uroczyste otwarcie Sali Gimnastycznej Sportowo-Rehabilitacyjnej.


Po niespełna dwóch latach od wmurowania kamienia węgielnego społeczność Ośrodka może cieszyć się nowoczesną i przestronną salą, w której oprócz lekcji wychowania fizycznego odbywać się będą zajęcia rozwijające sportowe talenty i pasje wychowanków. W uroczystości wezmą udział władze miasta, darczyńcy- przedstawiciele Fundacji Polsat, Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, spółek: DEKADA SA, IMPEXMETAL SA i innych firm oraz przyjaciele i sympatycy naszej Placówki.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony Ostrzeżenie meteorologiczne Zbiórka krwi dla naszej koleżanki Konińska Barbórka Bezpieczny chodnik spełnieniem marzeń mieszkańców Ostrzeżenie meteorologiczne - marznące opady Murem za Świerkiem