Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 05.07.2020 r. Imieniny: Bartłomieja, Karoliny

Ocena:

Nowa sala gimnastyczna

Konin 12.11.2019 10:27

Nowa sala gimnastyczna

14 listopada 2019 roku o godzinie 11:00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Koninie odbędzie się uroczyste otwarcie Sali Gimnastycznej Sportowo-Rehabilitacyjnej.


Po niespełna dwóch latach od wmurowania kamienia węgielnego społeczność Ośrodka może cieszyć się nowoczesną i przestronną salą, w której oprócz lekcji wychowania fizycznego odbywać się będą zajęcia rozwijające sportowe talenty i pasje wychowanków. W uroczystości wezmą udział władze miasta, darczyńcy- przedstawiciele Fundacji Polsat, Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, spółek: DEKADA SA, IMPEXMETAL SA i innych firm oraz przyjaciele i sympatycy naszej Placówki.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie