Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena:

Warsztaty integracyjne w ZSGE

Konin 10.11.2019 08:51

Warsztaty integracyjne w ZSGE

„Kultura – największy skarb narodu” – to hasło tegorocznych warsztatów integracyjnych organizowanych w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie.


Jak co roku w murach naszej szkoły gościły zaprzyjaźnione szkoły z Konina i okolic, w których odbywa się kształcenie integracyjne. Jako pierwsi zaprezentowali się, według samodzielnie przygotowanego scenariusza, uczniowie „Górniczej”, którzy przybliżyli nam historię kultury polskiej. Prezentacje szkół miały różne formy artystyczne. Były pokazy multimedialne, śpiew i tańce. Wspólną zabawę zakończył słodki poczęstunek.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie