Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.05.2020 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena: 1
1 0

Ruszyły prace przy budowie ulic: Batorego, Przemysła II, Łokietka i Jana Kazimierza

słupca 07.11.2019 09:59

Ruszyły prace przy budowie ulic: Batorego, Przemysła II, Łokietka i Jana Kazimierza

Od poniedziałku ruszyły prace dotyczące realizacji zadania: „Budowa ulic Stefana Batorego, Przemysła II, Władysława Łokietka i Jana Kazimierza w Słupcy”. W tej chwili trwają roboty ziemne związane z odwodnieniem korpusu drogowego, czyli budowa sieci kanalizacji deszczowej. Budowa tego odcinka kanalizacji deszczowej między innymi wpłynie na poprawę sytuacji mieszkańców Osiedla Niepodległości w przypadku wystąpienia ulewnych deszczy. Prace na początku rozpoczęły się od strony ul. Wygonowej – informuje burmistrz Michał Pyrzyk i jego zastępca Jacek Szczap.


Przypomnijmy, że 28 października w siedzibie Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu została podpisana umowa na realizację zadania „Budowa ulic Stefana Batorego, Przemysła II, Władysława Łokietka i Jana Kazimierza w Słupcy”. Tego samego dnia w Urzędzie Miasta Słupcy została podpisana umowa z Wykonawcą zamówienia – firmą IZBRUK Maciej Rybicki, Zakład Ogólnobudowlany.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! III ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ OD 18 MAJA TEST&GO – zbadaj się i jedź w Kaliszu Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki Zmiany na linii numer '50' Nowe spojrzenie na Cukrownię SŁUŹBA NA ROWERACH ROZPOCZĘTA Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Przywracanie obsługi bezpośredniej w Urzędzie Skarbowym Od 18 maja wraca podstawowy rozkład jazdy MZK oraz wprowadzone będą nowe limity pasażerów w autobusach