Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 25.05.2020 r. Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

Ocena:

RAZEM zrobimy WIĘCEJ

ostrowite 07.11.2019 09:48

RAZEM zrobimy WIĘCEJ

Dobiegają końca prace nad realizacją projektu w ramach IX edycji konkursu "Pięknieje Wielkopolska Wieś" pod nazwą "RAZEM zrobimy WIĘCEJ". Celem projektu jest zagospodarowanie przestrzeni publicznej przed Domem Kultury i Strażaka w Orchowie oraz wyremontowanie dwóch toalet znajdujących się na parterze przedmiotowego budynku.


Przypominamy, że koszty kwalifikowalne (finansowe) projektu łącznie wynoszą 60.411,10 złotych (z czego 23.411,10 zł stanowią środki własne gminy; 7.000,00 zł stanowią środki funduszu sołeckiego sołectwa Orchowo oraz 30.000,00 zł stanowią środki z otrzymanej dotacji w ramach zawartej umowy o udzielenie pomocy finansowej).


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! III ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ OD 18 MAJA TEST&GO – zbadaj się i jedź w Kaliszu Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki Zmiany na linii numer '50' Nowe spojrzenie na Cukrownię SŁUŹBA NA ROWERACH ROZPOCZĘTA Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Przywracanie obsługi bezpośredniej w Urzędzie Skarbowym Od 18 maja wraca podstawowy rozkład jazdy MZK oraz wprowadzone będą nowe limity pasażerów w autobusach