Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 27.05.2020 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ocena:

Wzięli się za zieleń

06.11.2019 15:57

Wzięli się za zieleń

Zakończyliśmy konsultacje społeczne #WeźSięZaZieleń w ramach projektu „Przestrzeń dla partycypacji 2”. Głos mieszkańców dotyczący terenów zieleni w mieście będzie bardzo pomocny przy opracowywaniu Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Konina.


Warsztaty planistyczne, które stanowiły ostatni etap tego przedsięwzięcia odbyły się 25 października w Konińskim Domu Kultury. Kilkanaście osób (mieszkańcy miasta, specjaliści – projektanci, architekci, urbaniści oraz pracownicy Urzędu Miejskiego) wyzwoliło sporo dobrej energii i kontynuowało dyskusję na temat zieleni w naszym mieście. Powstało kilka oryginalnych koncepcji zagospodarowania omawianych terenów (hałdy, osiedle Zatorze, konińskie jeziora, Starówka). Dziękujemy wszystkim za udział w konsultacjach, cenne uwagi i spostrzeżenia!

 

Zespół #WeźSięZaZieleń


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! III ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ OD 18 MAJA TEST&GO – zbadaj się i jedź w Kaliszu Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki Nowe spojrzenie na Cukrownię Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Od 18 maja wraca podstawowy rozkład jazdy MZK oraz wprowadzone będą nowe limity pasażerów w autobusach POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA Szczęśliwe zakończenie poszukiwań!