Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 13.11.2019 r. Imieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy

Ocena:

Wzięli się za zieleń

06.11.2019 15:57 (7 dni temu)

Wzięli się za zieleń

Zakończyliśmy konsultacje społeczne #WeźSięZaZieleń w ramach projektu „Przestrzeń dla partycypacji 2”. Głos mieszkańców dotyczący terenów zieleni w mieście będzie bardzo pomocny przy opracowywaniu Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego miasta Konina.


Warsztaty planistyczne, które stanowiły ostatni etap tego przedsięwzięcia odbyły się 25 października w Konińskim Domu Kultury. Kilkanaście osób (mieszkańcy miasta, specjaliści – projektanci, architekci, urbaniści oraz pracownicy Urzędu Miejskiego) wyzwoliło sporo dobrej energii i kontynuowało dyskusję na temat zieleni w naszym mieście. Powstało kilka oryginalnych koncepcji zagospodarowania omawianych terenów (hałdy, osiedle Zatorze, konińskie jeziora, Starówka). Dziękujemy wszystkim za udział w konsultacjach, cenne uwagi i spostrzeżenia!

 

Zespół #WeźSięZaZieleń


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


KOMUNIKAT – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU TERYTORIALS ZATRZYMAŁ ZŁODZIEJA NA GORĄCYM UCZYNKU Na Kleczewskiej Święto Niepodległości w Koninie O co chodzi z podwyżkami za śmieci? Już nie będzie straszył w centrum miasta Konin: randka małżeńska Wzięli się za zieleń Ważny Komunikat APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI