Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena:

50 lat razem

Turek,Koło,Konin 30.10.2019 12:40

50 lat razem

29 października 2019 r. w restauracji „Sorrento” jedenaście par świętowało jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.


roczystość rozpoczęła się przywitaniem i gratulacjami. Następnie Burmistrz Romuald Antosik, Wójt Gminy Turek Karol Mikołajczyk, Mariola Kadrzyńska-Siwek - przewodnicząca Rady Miejskiej Turku oraz Andrzej Drzewiecki pełniący obowiązki kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, wręczyli Jubliatom życzenia, kwiaty i medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Odznaczenia za pięćdziesięciolecie związku małżeńskiego otrzymali: Daniela i Kazimierz Antasowie, Teresa i Kazimierz Arentowie, Maria i Zdzisław Kozłowscy, Teresa i Stanisław Kurzawowie, Regina i Roman Miśkowie, Maria i Bogdan Nadolscy, Janina i Grzegorz Pawełczykowie, Teresa i Stanisław Sapiejowie, Stefania i Jerzy Strymerowie, Janina i Stanisław Winiarscy, Teresa i Jan Włodarczykowie.


Odznaczone pary spędziły miły wieczór w swoim towarzystwie.

Złotym Jubilatom gratulujemy oraz życzymy kolejnych wspaniałych i radosnych, wspólnie spędzonych lat.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie