Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 05.12.2019 r. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Ocena:

50 lat razem

Turek,Koło,Konin 30.10.2019 12:40

50 lat razem

29 października 2019 r. w restauracji „Sorrento” jedenaście par świętowało jubileusz 50-lecia zawarcia związku małżeńskiego.


roczystość rozpoczęła się przywitaniem i gratulacjami. Następnie Burmistrz Romuald Antosik, Wójt Gminy Turek Karol Mikołajczyk, Mariola Kadrzyńska-Siwek - przewodnicząca Rady Miejskiej Turku oraz Andrzej Drzewiecki pełniący obowiązki kierownika Urzędu Stanu Cywilnego, wręczyli Jubliatom życzenia, kwiaty i medale „Za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę.

Odznaczenia za pięćdziesięciolecie związku małżeńskiego otrzymali: Daniela i Kazimierz Antasowie, Teresa i Kazimierz Arentowie, Maria i Zdzisław Kozłowscy, Teresa i Stanisław Kurzawowie, Regina i Roman Miśkowie, Maria i Bogdan Nadolscy, Janina i Grzegorz Pawełczykowie, Teresa i Stanisław Sapiejowie, Stefania i Jerzy Strymerowie, Janina i Stanisław Winiarscy, Teresa i Jan Włodarczykowie.


Odznaczone pary spędziły miły wieczór w swoim towarzystwie.

Złotym Jubilatom gratulujemy oraz życzymy kolejnych wspaniałych i radosnych, wspólnie spędzonych lat.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


TŁUMY NA POGRZEBIE 21-LATKA W KONINIE UTRUDNIENIA W RUCHU TRWAJĄ OGLĘDZINY MIEJSCA, GDZIE ZGINĄŁ 21-LATEK Ostrzeżenie meteorologiczne KONIEC REMONTU MOSTU NAD WARTĄ Ostrzeżenie meteorologiczne Komunikat PPU Dromo sp. z o.o. ws. utrudnień w ruchu Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego Zbiórka krwi dla naszej koleżanki UWAGA, BADANIA TERENOWE NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH!