Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 28.09.2020 r. Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława

Ocena: 1
1 0

Koncert Kamila Bednarka dla hospicjum

14.10.2019 16:26

Koncert Kamila Bednarka dla hospicjum

Po raz dziesiąty odbył się koncert charytatywny na rzecz konińskiego Hospicjum im. Jana Pawła II. W piątkowy wieczór (11 października), tuż przed występem Kamila Bednarka, jego płyty z autografami zlicytowano nawet za... tysiąc zł.


Zanim jednak na scenie pojawił się Kamil Bednarek i jego muzycy licytowano też koszulkę Krzysztofa Piątka. Podarował ją na ten szczytny cel ks. prał. Sławomir Kasprzak, proboszcz św. Stanisława w Kramsku, który udzielał słynnemu piłkarzowi ślubu.

 

Krzysztof Zieliński - inicjator charytatywnych przedsięwzięć na rzecz hospicjum oraz prowadzący licytację Janusz Lipiński, w błyskawicznym tempie doprowadzili do szczęśliwego finału. Po morderczej walce na oszołamiające sumy, Piątkową koszulkę sprzedano za 6 500 zł.

 

A później było jak u Hitchcocka - po trzęsieniu ziemi rozpoczęły się jeszcze większe emocje. Bo Kamil Bednarek bardzo lubi konińską publiczność, a konińska publiczność bardzo lubi Kamila Bednarka. Dała temu dowód nie tylko szczelnie wypełniając halę „Rondo”, ale też znakomicie bawiąc się z artystą.

 

Cały dochód z koncertu i licytacji przeznaczony zostanie na zakup nowego sprzętu dla liczącego już ponad 10 lat konińskiego hospicjum.

kostos Data: 03.09.2020 09:03 ID:12224
Łapcie - https://empikbilety.pl/wydarzenia?filters=phrase:bednarek Jest plan i zanosi się, że będzie on realizowany. Jeśli wszystko pójdzie tak, jak piszą, to się pewnie pojawimy na więcej niż jednym koncercie. Mega nam brakuje tego klimatu :(

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UTRACONE MIENIE ODZYSKANE, SPRAWCY ZATRZYMANI – TAK WŁAŚNIE DZIAŁAJĄ NASI KRYMINALNI Pożar na terenie huty w Koninie Uczczono pamięć tych, którzy nie wrócili z nieludzkiej ziemi W jaki sposób można zarezerwować wizytę w ZUS? 19 września Dzień Otwarty na zajezdni MZK Sprawa granic miasta jednym z tematów sesji Rady Miasta Dezynfekcja budynku II LO w Koninie 95 tys. Wielkopolan aktywowało bon turystyczny XXIII Gala Konińskiego Biznesu Ruszyła budowa ronda u zbiegu Paderewskiego i Kleczewskiej.