Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 02.06.2020 r. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Ocena: 1
1 0

Koncert Kamila Bednarka dla hospicjum

14.10.2019 16:26

Koncert Kamila Bednarka dla hospicjum

Po raz dziesiąty odbył się koncert charytatywny na rzecz konińskiego Hospicjum im. Jana Pawła II. W piątkowy wieczór (11 października), tuż przed występem Kamila Bednarka, jego płyty z autografami zlicytowano nawet za... tysiąc zł.


Zanim jednak na scenie pojawił się Kamil Bednarek i jego muzycy licytowano też koszulkę Krzysztofa Piątka. Podarował ją na ten szczytny cel ks. prał. Sławomir Kasprzak, proboszcz św. Stanisława w Kramsku, który udzielał słynnemu piłkarzowi ślubu.

 

Krzysztof Zieliński - inicjator charytatywnych przedsięwzięć na rzecz hospicjum oraz prowadzący licytację Janusz Lipiński, w błyskawicznym tempie doprowadzili do szczęśliwego finału. Po morderczej walce na oszołamiające sumy, Piątkową koszulkę sprzedano za 6 500 zł.

 

A później było jak u Hitchcocka - po trzęsieniu ziemi rozpoczęły się jeszcze większe emocje. Bo Kamil Bednarek bardzo lubi konińską publiczność, a konińska publiczność bardzo lubi Kamila Bednarka. Dała temu dowód nie tylko szczelnie wypełniając halę „Rondo”, ale też znakomicie bawiąc się z artystą.

 

Cały dochód z koncertu i licytacji przeznaczony zostanie na zakup nowego sprzętu dla liczącego już ponad 10 lat konińskiego hospicjum.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! CZWARTY ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA MZK uruchamia nową linię - 68 Ks. prał. dr Zbigniew Cabański nowym wikariuszem biskupim Jeszcze nie rozliczyłeś PIT-a? Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Konin na różowo Piąty punkt TEST & GO działa w Pleszewie