Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Środa 27.05.2020 r. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana

Ocena:

Święto edukacji w Przedszkolu nr 7

14.10.2019 16:24

Święto edukacji w Przedszkolu nr 7

W piątek, 11 października w Przedszkolu nr 7 „Bolek i Lolek” w Koninie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na spotkaniu obecni byli nauczyciele, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście - emerytowani pracownicy przedszkola.


Dzieci w otoczeniu jesiennej scenerii zaprezentowały przygotowany specjalnie z tę okazję program artystyczny - były wiersze, życzenia, tańce i piosenki, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność.

 

Tego dnia przedszkolaki wyglądały bardzo elegancko. Na zakończenie każdy zaproszony gość otrzymał od dzieci mały upominek,  a od dyrektor Ewy Siwek wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy.  Ten dzień wszystkim upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a miłe wspomnienia na długo jeszcze pozostaną w naszej pamięci.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! III ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE JUŻ OD 18 MAJA TEST&GO – zbadaj się i jedź w Kaliszu Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki Nowe spojrzenie na Cukrownię Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Od 18 maja wraca podstawowy rozkład jazdy MZK oraz wprowadzone będą nowe limity pasażerów w autobusach Szczęśliwe zakończenie poszukiwań! POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA