Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 14.07.2020 r. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Ocena:

Święto edukacji w Przedszkolu nr 7

14.10.2019 16:24

Święto edukacji w Przedszkolu nr 7

W piątek, 11 października w Przedszkolu nr 7 „Bolek i Lolek” w Koninie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na spotkaniu obecni byli nauczyciele, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście - emerytowani pracownicy przedszkola.


Dzieci w otoczeniu jesiennej scenerii zaprezentowały przygotowany specjalnie z tę okazję program artystyczny - były wiersze, życzenia, tańce i piosenki, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność.

 

Tego dnia przedszkolaki wyglądały bardzo elegancko. Na zakończenie każdy zaproszony gość otrzymał od dzieci mały upominek,  a od dyrektor Ewy Siwek wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy.  Ten dzień wszystkim upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a miłe wspomnienia na długo jeszcze pozostaną w naszej pamięci.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell WEDŁUG SONDAŻY W WIELKOPOLSCE WIĘCEJ OSÓB GŁOSOWAŁO NA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO Nowy program „MOJA WODA” Stypendia dla najlepszych Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!