Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena:

Święto edukacji w Przedszkolu nr 7

14.10.2019 16:24

Święto edukacji w Przedszkolu nr 7

W piątek, 11 października w Przedszkolu nr 7 „Bolek i Lolek” w Koninie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na spotkaniu obecni byli nauczyciele, pracownicy obsługi oraz zaproszeni goście - emerytowani pracownicy przedszkola.


Dzieci w otoczeniu jesiennej scenerii zaprezentowały przygotowany specjalnie z tę okazję program artystyczny - były wiersze, życzenia, tańce i piosenki, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność.

 

Tego dnia przedszkolaki wyglądały bardzo elegancko. Na zakończenie każdy zaproszony gość otrzymał od dzieci mały upominek,  a od dyrektor Ewy Siwek wiele ciepłych słów oraz życzeń dalszej, owocnej pracy.  Ten dzień wszystkim upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a miłe wspomnienia na długo jeszcze pozostaną w naszej pamięci.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie