Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 01.06.2020 r. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Ocena: 1
1 0

Konsultacje „Strategii Wielkopolska 2030”

14.10.2019 15:33

Konsultacje „Strategii Wielkopolska 2030”

Konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego do 2030 roku „Strategia Wielkopolska 2030” obejmują szereg spotkań obejmujących całe województwo. Spotkanie w naszym mieście odbyło się wczoraj w Centrum Konferencyjnym Factoria. Przedmiotem konsultacji społecznych jest projekt dokumentu, w którym wskazano kierunki oraz cele strategiczne określające rozwój Wielkopolski do roku 2030.


Strategia przedstawia wyzwania stojące przed regionem i wskazuje cele, działania oraz narzędzia do ich realizacji. Gotowy dokument posłuży do przygotowania naszego regionu m.in. do kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej. Dlatego właśnie najistotniejszą zasadą opracowania Strategii Wielkopolska 2030 jest dialog i zapewnienie w nim udziału jak najszerszego grona Wielkopolan.

 

Aktywny udział w konińskiej części konsultacji był doskonałą okazją do wyrażenia swoich opinii, uwag oraz wskazówek na temat kształtu tego dokumentu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! CZWARTY ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA MZK uruchamia nową linię - 68 Ks. prał. dr Zbigniew Cabański nowym wikariuszem biskupim Jeszcze nie rozliczyłeś PIT-a? Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Konin na różowo Piąty punkt TEST & GO działa w Pleszewie