Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 04.08.2020 r. Imieniny: Dominiki, Dominika

Ocena: 1
1 0

Konsultacje „Strategii Wielkopolska 2030”

14.10.2019 15:33

Konsultacje „Strategii Wielkopolska 2030”

Konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego do 2030 roku „Strategia Wielkopolska 2030” obejmują szereg spotkań obejmujących całe województwo. Spotkanie w naszym mieście odbyło się wczoraj w Centrum Konferencyjnym Factoria. Przedmiotem konsultacji społecznych jest projekt dokumentu, w którym wskazano kierunki oraz cele strategiczne określające rozwój Wielkopolski do roku 2030.


Strategia przedstawia wyzwania stojące przed regionem i wskazuje cele, działania oraz narzędzia do ich realizacji. Gotowy dokument posłuży do przygotowania naszego regionu m.in. do kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej. Dlatego właśnie najistotniejszą zasadą opracowania Strategii Wielkopolska 2030 jest dialog i zapewnienie w nim udziału jak najszerszego grona Wielkopolan.

 

Aktywny udział w konińskiej części konsultacji był doskonałą okazją do wyrażenia swoich opinii, uwag oraz wskazówek na temat kształtu tego dokumentu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Przysługuje Ci bon turystyczny – załóż konto na PUE ZUS Policjant, który zastrzelił 21-latka wciąż nie został przesłuchany. Ojciec chłopaka twierdzi, że policja go Rozpoczyna się największa inwestycja w Kole! Kolejna droga gminna przejdzie metamorfozę. Miodowy Rajd Rowerowy Złote Gody Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ Wyszyna w czołówce plebiscytu 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży