Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 14.07.2020 r. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Ocena: 1
1 0

Konsultacje „Strategii Wielkopolska 2030”

14.10.2019 15:33

Konsultacje „Strategii Wielkopolska 2030”

Konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju województwa wielkopolskiego do 2030 roku „Strategia Wielkopolska 2030” obejmują szereg spotkań obejmujących całe województwo. Spotkanie w naszym mieście odbyło się wczoraj w Centrum Konferencyjnym Factoria. Przedmiotem konsultacji społecznych jest projekt dokumentu, w którym wskazano kierunki oraz cele strategiczne określające rozwój Wielkopolski do roku 2030.


Strategia przedstawia wyzwania stojące przed regionem i wskazuje cele, działania oraz narzędzia do ich realizacji. Gotowy dokument posłuży do przygotowania naszego regionu m.in. do kolejnej perspektywy finansowej Unii Europejskiej. Dlatego właśnie najistotniejszą zasadą opracowania Strategii Wielkopolska 2030 jest dialog i zapewnienie w nim udziału jak najszerszego grona Wielkopolan.

 

Aktywny udział w konińskiej części konsultacji był doskonałą okazją do wyrażenia swoich opinii, uwag oraz wskazówek na temat kształtu tego dokumentu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Od sierpnia nowe ceny za odpady Wiatrak jak nowy KONIN: MOBILNA PRACOWNIA MAMMOGRAFICZNA Dowódca 3. Skrzydła Lotnictwa Transportowego płk pil. dr inż. Krzysztof Cur spotkał się z dowódcą 652 Regional Support Group płk Ericą Herzog oraz dowódcą 297 Regional Support Group płk Matthew Schell WEDŁUG SONDAŻY W WIELKOPOLSCE WIĘCEJ OSÓB GŁOSOWAŁO NA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO Nowy program „MOJA WODA” Stypendia dla najlepszych Na budowie wiaduktu Andrzej Duda w Słupcy!