Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 19.11.2019 r. Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Ocena:

Jesienne zabawy integracyjne w ogrodzie sensorycznym

Konin 08.10.2019 21:32

Jesienne zabawy integracyjne w ogrodzie sensorycznym

25 września uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Koninie odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 31 „Pod Tęczą”. Dzieci zostały zaproszone przez Panią Ewę Maciejewską na „Jesienne zabawy integracyjne”w ogrodzie sensorycznym.


Przedszkolakom i naszym wychowankom deszcz był niestraszny, wszyscy świetnie się bawili. Wspólnym śpiewem i pląsami przegoniliśmy niesprzyjającą aurę. Uczestnicy zabaw korzystali z możliwości jakie daje ogród sensoryczny. Dzieci miały okazje sprawdzić swoją wiedzę odgadując jesienne zagadki, poznawały  dary jakie daje nam jesień. Dla wszystkich przygotowane były również konkurencje sprawnościowe oraz zabawy plastyczne. Zabawom towarzyszył uśmiech i wspaniały humor. Na zakończenie wszyscy skosztowali pieczonego ziemniaczka z masełkiem. A dla dzieci przygotowane były upominki.

 

Ogród sensoryczny został sfinansowany z Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


KOMUNIKAT – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Na Kleczewskiej TERYTORIALS ZATRZYMAŁ ZŁODZIEJA NA GORĄCYM UCZYNKU Już nie będzie straszył w centrum miasta Wzięli się za zieleń Konin: randka małżeńska Dwa areszty za znęcanie się nad rodziną. Śmiertelne strzały w Koninie Ważny Komunikat Pożar oraz wypadek na ulicy Przemysłowej