Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 04.08.2020 r. Imieniny: Dominiki, Dominika

Ocena:

Naprawa ulicy Granicznej

30.09.2019 17:50

Naprawa ulicy Granicznej

Skończy się jeżdżenie po dziurawej i błotnistej drodze. Miasto, w porozumieniu z wykonawcą modernizacji linii kolejowej E-20, naprawia ulicę Graniczną rozjeżdżoną przez ciężki sprzęt firmy działającej na rzecz PKP.


Na razie pojawili się tam gestorzy sieci przebiegających na tym terenie,  ale w przyszłym tygodniu  - jak zapowiada dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Koninie Grzegorz Pająk – zostanie położona nakładka asfaltowa. Nowa nawierzchnia będzie ułożona na odcinku 200 metrów. – To znacznie poprawi jakość drogi i podniesie komfort poruszania się po niej - wyjaśnia Grzegorz Pająk. Zaznacza też, że naprawa Granicznej to efekt porozumienia miasta i wykonawcy prac modernizacyjnych na kolei, który w sumie partycypuje w naprawach kilku ulic w mieście.

Wszystko wskazuje na to, że droga będzie gotowa w przyszłym tygodniu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Przysługuje Ci bon turystyczny – załóż konto na PUE ZUS Policjant, który zastrzelił 21-latka wciąż nie został przesłuchany. Ojciec chłopaka twierdzi, że policja go Rozpoczyna się największa inwestycja w Kole! Kolejna droga gminna przejdzie metamorfozę. Miodowy Rajd Rowerowy Złote Gody Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ Wyszyna w czołówce plebiscytu 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży