Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 14.11.2019 r. Imieniny: Emila, Laury, Rogera

Ocena:

Naprawa ulicy Granicznej

30.09.2019 17:50

Naprawa ulicy Granicznej

Skończy się jeżdżenie po dziurawej i błotnistej drodze. Miasto, w porozumieniu z wykonawcą modernizacji linii kolejowej E-20, naprawia ulicę Graniczną rozjeżdżoną przez ciężki sprzęt firmy działającej na rzecz PKP.


Na razie pojawili się tam gestorzy sieci przebiegających na tym terenie,  ale w przyszłym tygodniu  - jak zapowiada dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Koninie Grzegorz Pająk – zostanie położona nakładka asfaltowa. Nowa nawierzchnia będzie ułożona na odcinku 200 metrów. – To znacznie poprawi jakość drogi i podniesie komfort poruszania się po niej - wyjaśnia Grzegorz Pająk. Zaznacza też, że naprawa Granicznej to efekt porozumienia miasta i wykonawcy prac modernizacyjnych na kolei, który w sumie partycypuje w naprawach kilku ulic w mieście.

Wszystko wskazuje na to, że droga będzie gotowa w przyszłym tygodniu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


KOMUNIKAT – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Na Kleczewskiej TERYTORIALS ZATRZYMAŁ ZŁODZIEJA NA GORĄCYM UCZYNKU Już nie będzie straszył w centrum miasta Konin: randka małżeńska Wzięli się za zieleń Ważny Komunikat APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI Ruszyły prace przy budowie ulic: Batorego, Przemysła II, Łokietka i Jana Kazimierza Nowa sala gimnastyczna