Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 01.06.2020 r. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Ocena:

Naprawa ulicy Granicznej

30.09.2019 17:50

Naprawa ulicy Granicznej

Skończy się jeżdżenie po dziurawej i błotnistej drodze. Miasto, w porozumieniu z wykonawcą modernizacji linii kolejowej E-20, naprawia ulicę Graniczną rozjeżdżoną przez ciężki sprzęt firmy działającej na rzecz PKP.


Na razie pojawili się tam gestorzy sieci przebiegających na tym terenie,  ale w przyszłym tygodniu  - jak zapowiada dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Koninie Grzegorz Pająk – zostanie położona nakładka asfaltowa. Nowa nawierzchnia będzie ułożona na odcinku 200 metrów. – To znacznie poprawi jakość drogi i podniesie komfort poruszania się po niej - wyjaśnia Grzegorz Pająk. Zaznacza też, że naprawa Granicznej to efekt porozumienia miasta i wykonawcy prac modernizacyjnych na kolei, który w sumie partycypuje w naprawach kilku ulic w mieście.

Wszystko wskazuje na to, że droga będzie gotowa w przyszłym tygodniu.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! CZWARTY ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA MZK uruchamia nową linię - 68 Ks. prał. dr Zbigniew Cabański nowym wikariuszem biskupim Jeszcze nie rozliczyłeś PIT-a? Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Konin na różowo Piąty punkt TEST & GO działa w Pleszewie