Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 13.08.2020 r. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

Ocena:

Muzyczne eksperymenty w Wieży Ciśnień

Konin 25.09.2019 14:30

Muzyczne eksperymenty w Wieży Ciśnień

Interesujące trio polsko-libańskich muzyków wystąpiło we wtorkowy wieczór (24 września) w galerii Wieża Ciśnień. Muzyczne eksperymenty perkusisty Adama Gołębiewskiego, gitarzysty Sharif'a Sehnaoui i basisty Tony Elieh'a zainteresowały sporą grupę publiczności.


Muzycy - jak napisano w programie, a co znalazło potwierdzenie w czasie koncertu - "... to artyści o bardzo dużym doświadczeniu scenicznym i dorobku na polu muzyki eksperymentalnej, biegle posługują się możliwościami wyrazowymi swoich instrumentów. Owocuje to muzyką namiętną choć bezkompromisową, o wybitnie krytycznym odniesieniu wobec formy, rytmu i melodyki...".

Przywieźli ze sobą  nagrania na płytach, w tym także winylowych, polsko-libańskie trio odwiedziło Konin podczas ogólnopolskiej trasy.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży Rozpoczęły się prace na drogach Pomóż uprzątnąć Pyzdry z „pajęczyn” Komunikat UWAGA, MOŻLIWE OPADY GRADU! Biskup Włocławski konsekrował kościół w Żychlinie Policjanci włączyli się w akcję sadzenia drzewek