Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 19.11.2019 r. Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła

Ocena:

Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019

Konin 25.09.2019 14:17

Podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019

W piątek, 20 września w konińskim ratuszu odbyło się podsumowanie Sportowego Roku Szkolnego 2018/2019. Upominki dla medalistów finałów wojewódzkich wręczali prezydent Konina Piotr Korytkowski oraz jego zastępca Witold Nowak.


Igrzyska Dzieci – roczniki 2006 i młodsi.

 

3 MIEJSCE

 

Drużynowe Pływanie – 16.11.2018r. (Piątek) TERMY Poznań
Alan Bidziński – Szkoła Podstawowa nr 9 – rocznik 2006, styl dowolny
Opiekun: Sławomir Hak

 

Koszykówka 3x3 dziewcząt – 06.06.2019r. (Czwartek) Kórnik
Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie
Skład: Julia Kozyra, Gabriela Ławniczak, Kinga Kuźmińska, Zofia Mejer
Opiekun: Jacek Wysocki

 

2 MIEJSCE

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe – 17.10.2018r. (Środa) Poznań HIPODROM
Szkoła Podstawowa nr 3 
Skład: Mateusz Majewski, Jakub Stamblewski, Damian Gwara, Kamil Filipiak, Piotr Kurach, Kacper Majda, Łukasz Michalski, Nataniel Mrówczyński, Mateusz Olejniczak, Adam Kaczmarczyk
Opiekun: Przemysław Pawlak (poprosić opiekuna o pozostanie na środku!)

 

Halowa Piłka Nożna – 12.12.2018r. (Środa) Krotoszyn
Szkoła Podstawowa nr 3
Skład: Miłosz Lewandowski, Oskar Stróżyński, Jakub Stamblewski, Dominik Majewski, Kamil Filipiak, Wiktor Żynda, Mateusz Olejniczak, Piotr Kurach, Szymon Wiśniewski, Bartosz Kowalewski
Opiekun: Przemysław Pawlak

 

Drużynowy Badminton – 15.12.2018r. (Sobota) Jastrowie
Szkoła Podstawowa nr 1
Skład: Adam Winciaszek, Fabian Studziński
Opiekun: Tomasz Michalski

 

1 MIEJSCE

 

Drużynowe Pływanie – 16.11.2018r. (Piątek) TERMY Poznań
Klaudia Borkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 3 – rocznik 2006, styl grzbietowy
Igor Kierejewski – Szkoła Podstawowa nr 3 – rocznik 2006, styl grzbietowy
Adam Kuszyński – Szkoła Podstawowa nr 3 – rocznik 2007, styl motylkowy
Opiekunowie: Karolina Waliszewska, Bartosz Zaparty

 

Licealiada – roczniki 1999-2002.

 

3 MIEJSCE

 

Drużynowe Szachy – 15.12.2018r. (Sobota) Poznań
II Liceum Ogólnokształcące
Skład: Marcel Błażejewski, Maciej Licheniak, Weronika Momot, Julia Waligóra
Opiekun: Marek Kulczewski

 

Drużynowe Biegi Przełajowe dziewcząt – 05.04.2019r. (Piątek) Żerków
Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych
Skład: Julia Chudy, Wiktoria Kuźniacka, Łucja Teofilewska, Maria Wasiewicz, Klaudia Urna, Klaudia Urbaniak
Opiekun: Magdalena Szymańska

 

2 MIEJSCE

 

Koszykówka dziewcząt – 27.05.2019r. (Poniedziałek) Konin, ul. Dworcowa
Koszykówka 3x3 dziewcząt – 24.05.2019r. (Piątek) Poznań
Zespół Szkół im. Mikołaja Kopernika
Skład: Wiktoria Napierała, Agata Książkiewicz, Kinga Źrabek, Alicja Pugaj, Julia Burzyńska, Natalia Wierzbińska, Julia Kiejnich, Erika Walczak
Opiekunowie: Robert Matuszak, Adam Werchlewski

 

Aerobik Grupowy – 27.03.2019r. (Środa) Konin, Hala RONDO
II Liceum Ogólnokształcące
Skład: Roksana Skonieczna, Marcelina Wawrzyniak, Wiktoria Piotrowska, Iga Gapińska, Agata Sieczkowska, Weronika Bilska, Julia Piotrowska, Alicja Jarzyńska, Weronika Trzecka, Kamil Przybylski
Opiekun: Justyna Markiewicz-Kuśmirek

 

Szkolna Liga Lekkoatletyczna chłopców – RZUT JESIENNY + WIOSENNY
Zespół Szkól Budownictwa i Kształcenia Zawodowego
Skład: Eryk Kucks, Bartosz Wróbel, Szymon Woźniak, Patryk Wiśniewski, Wiktor Jarabek, Jakub Kantarowski, Dawid Wiśniewski, Jakub Olszewski, Szymon Dryjański, Mateusz Grzelak, Mateusz Świderski, Dominik Myśliński, Dawid Olszewski, Kacper Krzemiński, Miłosz Szkalski, Szymon Kopiecki
Opiekunowie: Radosław Skalski, Radosław Wypychowski

 

Drużynowe Biegi na orientację chłopców – 24.05.2019r. (Piątek) Leszno
II Liceum Ogólnokształcące
Skład: Jakub Staszak, Juliusz Gralewski, Jakub Karczewski
Opiekun: Norbert Napierała

 

1 MIEJSCE

 

Drużynowe Pływanie – 16.11.2018r. (Piątek) TERMY Poznań
Dawid Haładaj – II Liceum Ogólnokształcące – rocznik 2001, styl klasyczny
Opiekun: Marek Kulczewski

 

Aerobik Grupowy – 27.03.2019r. (Środa) Konin, Hala RONDO
I Liceum Ogólnokształcące
Skład: Wiktoria Pachciarz, Karina Lewandowska, Katarzyna Poturała, Wiktoria Lukstaedt, Marta Przybylak, Julia Tralewska, Maria Kurtas, Oliwia Reszelewska, Iga Wróblewska, Aleksandra Położyńska
Opiekun: Beata Kuśmierczak

 

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w roku szkolno-sportowym 2018/2019 prowadzona była punktacja na „Najbardziej Usportowioną Szkołę Miasta Konina”. MOSiR Konin przeprowadził w pionach poszczególnych szkół cykl zawodów i turniejów sportowych zgodnie z kalendarzem imprez, który został opracowany na rok szkolny 2018/2019.

 

W Igrzyskach Dzieci (roczniki 2006 i młodsi) MOSiR Konin przeprowadził 32 imprezy, w których wzięło udział 2013 uczestników. Dokładnie to 926 dziewcząt oraz 1087 chłopców.

 

I. Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 – 2021,5 pkt
II. Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15 – 1327,5 pkt
III. Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 – 1214,0 pkt

 

W pionie Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003 – 2005), czyli klas siódmych, ósmych Szkół Podstawowych oraz trzecich klas gimnazjum odbyło się 27 imprez w których udział wzięło 1382 uczestników. Złożyło się na to 585 dziewcząt oraz 797 chłopców. Klasyfikacja wygląda następująco:

 

I. Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3 – 1473,7 pkt
II. Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9 – 1152,2 pkt
III. Miejsce – Szkoła Podstawowa nr 15 – 948,7 pkt

 

W pionie Szkół Ponadgimnazjalnych (roczniki 1999 – 2002), czyli LICEALIADZIE przeprowadzono 27 imprez, w których udział wzięło 1491 uczestników. 596 dziewcząt i 895 chłopców. Kolejność końcowa.

 

I. Miejsce – II Liceum Ogólnokształcące – 1588,5 pkt
II. Miejsce – Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych – 1483,7 pkt
III. Miejsce – Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego – 1263,5 pkt


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:



Najczęściej przeglądane informacje:


KOMUNIKAT – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Na Kleczewskiej TERYTORIALS ZATRZYMAŁ ZŁODZIEJA NA GORĄCYM UCZYNKU Już nie będzie straszył w centrum miasta Wzięli się za zieleń Konin: randka małżeńska Dwa areszty za znęcanie się nad rodziną. Śmiertelne strzały w Koninie Ważny Komunikat Pożar oraz wypadek na ulicy Przemysłowej