Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 13.08.2020 r. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

Ocena:

„Zimny” i „Fisz Emade Tworzywo” w plenerze

16.09.2019 13:08

„Zimny” i „Fisz Emade Tworzywo” w plenerze

Organizatorzy „Nocy kultury” przyzwyczaili nas, że nie ma tej imprezy bez dużego koncertu. I choć Centrum Kultury i Sztuki nadal remontuje „Oskard”, w którym się one odbywały, to zaradzono i tej niedogodności. W piątkowy wieczór (13 września) na plenerowej scenie zagrali wspaniali muzycy.


Najpierw pojawiło się trio młodych muzyków grających utwory z pogranicza indie popu i alternatywy, którzy bardzo spodobali się publiczności. Po nich na scenie pojawiło się legendarne już „Fisz Emade Tworzywo” braci Waglewskich, które rozbujało i rozśpiewało publiczność. Bez bisów się wiec nie obyło.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży Rozpoczęły się prace na drogach Pomóż uprzątnąć Pyzdry z „pajęczyn” Komunikat UWAGA, MOŻLIWE OPADY GRADU! Biskup Włocławski konsekrował kościół w Żychlinie Policjanci włączyli się w akcję sadzenia drzewek