Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 15.11.2019 r. Imieniny: Amielii, Idalii, Leopolda

Ocena:

W ratuszu nauczyciele odebrali awanse zawodowe

Konin 28.08.2019 15:12

W ratuszu nauczyciele odebrali awanse zawodowe

Po 2 latach i 9 miesiącach stażu przystąpili do egzaminu i zdali go z wynikiem pozytywnym. Mowa o 22 nauczycielach z konińskich szkół, którzy we wtorek, 27 sierpnia, z rąk prezydenta Piotra Korytkowskiego i jego zastępcy Witolda Nowaka odebrali gratulacje oraz akty nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.


– Gratuluję! Jest to wysiłek, który został doceniony. Jako samorząd zawsze będziemy wspierać nauczycieli, bo jesteście nam niezwykle potrzebni. Od waszego wkładu pracy zależy, jak światli będą w przyszłości, już jako dorośli, nasi najmłodsi mieszkańcy i jak będzie się rozwijał nasz kraj – powiedział prezydent.

Przed odebraniem dokumentu każdy z nauczycieli składał ślubowanie, co następnie potwierdził podpisem. Bohaterowie wtorkowej uroczystości są związani z następującymi placówkami: przedszkole nr 7, szkoły podstawowe nr: 3, 4, 8, 9, 12, 15, szkoły ponadpodstawowe: I Liceum, III Liceum, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego, Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych, Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego, Zespół Szkół im. M. Kopernika.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


KOMUNIKAT – ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Na Kleczewskiej TERYTORIALS ZATRZYMAŁ ZŁODZIEJA NA GORĄCYM UCZYNKU Już nie będzie straszył w centrum miasta Wzięli się za zieleń Konin: randka małżeńska Ważny Komunikat Śmiertelne strzały w Koninie Pożar oraz wypadek na ulicy Przemysłowej APEL Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI