Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Wtorek 02.06.2020 r. Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny

Ocena:

W ratuszu nauczyciele odebrali awanse zawodowe

Konin 28.08.2019 15:12

W ratuszu nauczyciele odebrali awanse zawodowe

Po 2 latach i 9 miesiącach stażu przystąpili do egzaminu i zdali go z wynikiem pozytywnym. Mowa o 22 nauczycielach z konińskich szkół, którzy we wtorek, 27 sierpnia, z rąk prezydenta Piotra Korytkowskiego i jego zastępcy Witolda Nowaka odebrali gratulacje oraz akty nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego.


– Gratuluję! Jest to wysiłek, który został doceniony. Jako samorząd zawsze będziemy wspierać nauczycieli, bo jesteście nam niezwykle potrzebni. Od waszego wkładu pracy zależy, jak światli będą w przyszłości, już jako dorośli, nasi najmłodsi mieszkańcy i jak będzie się rozwijał nasz kraj – powiedział prezydent.

Przed odebraniem dokumentu każdy z nauczycieli składał ślubowanie, co następnie potwierdził podpisem. Bohaterowie wtorkowej uroczystości są związani z następującymi placówkami: przedszkole nr 7, szkoły podstawowe nr: 3, 4, 8, 9, 12, 15, szkoły ponadpodstawowe: I Liceum, III Liceum, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego, Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych, Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego, Zespół Szkół im. M. Kopernika.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


UWAGA, POLICJA OSTRZEGA! Od czerwca zmienią się limity zarobków na emeryturze i rencie. Sprawdź, ile możesz sobie dorobić! CZWARTY ETAP ZNOSZENIA OBOSTRZEŃ W POLSCE POLICJANCI Z KLECZEWA URATOWALI ŻYCIE 26-LATKA MZK uruchamia nową linię - 68 Ks. prał. dr Zbigniew Cabański nowym wikariuszem biskupim Jeszcze nie rozliczyłeś PIT-a? Kolejny punkt TEST & GO w Ostrowie! Konin na różowo Piąty punkt TEST & GO działa w Pleszewie