Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Czwartek 13.08.2020 r. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

Ocena: 0
2 2

Kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość

Konin 23.08.2019 14:16

Kandydaci Konfederacji Wolność i Niepodległość

Pochodząca z Kłodawy Anna Bryłka jest „jedynką” KW Konfederacja Wolność i Niepodległość w okręgu konińsko-gnieźnieńskim. Z wykształcenia jest prawnikiem, historykiem i absolwentką stosunków międzynarodowych.


Uważam, że potrzeba młodej reprezentacji w polskim parlamencie – mówiła Anna Bryłka podczas konferencji zorganizowanej przed konińskim ratuszem, przy pomniku Józefa Piłsudskiego

Dziennikarze pytali również o planowany w Koninie " marsz równości".

- Jesteśmy przeciwko legalizacji związków partnerskich w Polsce, - odpowiedziała kandydatka - a niestety ta debata publiczna posuwa się coraz bardziej. Już nie rozmawiamy o legalizacji związków partnerskich tej samej płci, ale i adopcji przez nie dzieci, i różnego rodzaju innych nieuporządkowanych moralnie związków. Te marsze mają w sobie taki element prowokacyjny. Są bardzo obsceniczne i wulgarne. Te zdjęcia, które oglądaliśmy z innych miejscowości, mają ścisły związek z profanacją symboli katolickich, chrześcijańskich i obrażają wszystkich katolików.

Hannibal Data: 26.08.2019 14:33 ID:11740
W Polsce, dopóki ona będzie, nie ma miejsca dla patologi psychicznej, dla dewiacji. Nagminne profanowanie, ośmieszanie szlachetnych osób, symboli, , które niosą ze sobą chociażby przekaz ,, bądź dobry,, jest przez tych upadłych ludzi prowadzone na szeroką skalę. Pochłonęli zachód, więc myślą, ze Polskę tez obejmą tą zgnilizną obłudą i zakłamaniem.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Polski Bon Turystyczny – trwa aktywacja bonów. Są już pierwsze płatności bonem! Mobilny punkt pobrań w Koninie - już jutro! APEL BISKUPA WŁOCŁAWSKIEGO DO WIERZĄCYCH I WSZYSTKICH LUDZI DOBREJ WOLI W DIECEZJI WŁOCŁAWSKIEJ 2 sierpnia - Dzień Otwartej Wieży Rozpoczęły się prace na drogach Pomóż uprzątnąć Pyzdry z „pajęczyn” Komunikat UWAGA, MOŻLIWE OPADY GRADU! Biskup Włocławski konsekrował kościół w Żychlinie Policjanci włączyli się w akcję sadzenia drzewek