Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.04.2020 r. Imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

Ocena:

W Słupcy rozdają !

Słupca 07.08.2019 11:09

W Słupcy rozdają !

Jak otrzymać gadżety miejskie?


Wystarczy przyjść na Wawrzynkową Grę Miejską 9 sierpnia (w godz. od 10:00 do ok. 14.30), wziąć udział w zabawie, wykonać zadania i mieć szczęście w losowaniu atrakcyjnych miejskich gadżetów.  Na mecie dla uczestników zabawy poczęstunek.

Zapraszamy wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę i chcieliby atrakcyjnie i wesoło spędzić piątkowe przedpołudnie.

Tegoroczna edycja Gry jest organizowana we współpracy z Komendą Powiatową Policji w 100-lecie powstania Policji Państwowej oraz Muzeum Regionalnym.

Na zgłoszenia czekamy do czwartku!


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)


Najczęściej przeglądane informacje:


Pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Koninie Zmarł 71 letni mężczyzna z Powiatu Konińskiego zarażony koronawirusem ZAOSTRZENIE OGRANICZEŃ W POLSCE! Komunikat Prezydenta Miasta Konin ZUS jest gotowy do realizowania tarczy antykryzysowej Kolejne zgony oraz nowe potwierdzone przypadki COVID-19 w naszym województwie RAPORT Z 27 MARCA W SPRAWIE DZIAŁAŃ MAJĄCYCH POWSTRZYMAĆ ROZPRZESTRZENIANIE SIĘ KORONAWIRUSA SARS-COV-2 Raport z 30 marca w sprawie działań mających powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa SARS-CoV-2 NA KONIŃSKICH ULICACH CORAZ WIĘCEJ MUNDUROWYCH Jest uproszczony wniosek o odroczenie płatności