Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Sobota 07.12.2019 r. Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława

Ocena:

Zmiana terminu Marszu Tolerancji

Konin 05.08.2019 19:00

Zmiana terminu Marszu Tolerancji

Wcześniejszy termin miał podkreślić, że II Wojna Światowa była konsekwencją braku tolerancji wobec różnych grup społecznych. Dlatego zdecydowaliśmy się na zmianę terminu. Odpowiadamy tym na wiele próśb, które do nas kierowano przez ostatnie dni. Chcemy, aby marsz budził same pozytywne emocje, które będą możliwe tylko w nowym terminie – mówią organizatorzy „ Marsz Tolerancji”


Decyzją o zmianie daty marszu na 8 września odpowiadamy na prośby, docierające do nas przez ostatnie dni. Marsz jest dla wszystkich. Chcemy, aby budził same pozytywne emocje. We wszystkich,
bez wyjątków – mówią organizatorzy marszu.

Za KoninNasze Miasto

ryjek Data: 05.08.2019 22:37 ID:11596
znowu ta z tym badziewiem na ryju
Ja Data: 06.08.2019 07:48 ID:11598
Toleracyjnie trzeba spuścić wpierdolec na marszu.
Kokosz Data: 06.08.2019 20:48 ID:11600
Pajace z Pajacowa 1 września Niemcy napadły na Polskę. Zaczęto mordowanie Polaków. A te Barany pisały że: w czasie II Wojny Światowej zamordowano w obozach koncentracyjnych około 6 mln osób pochodzenia żydowskiego, a 5 mln innych: wśród których największymi grupami byli szczególnie: Romowie, homoseksualiści, księża katoliccy, głusi, osoby z niepełnosprawnościami (fizycznymi i intelektualnymi), świadkowie Jehowi, ale również więźniowie polityczni i wojskowi (komuniści, związkowcy, artyści, anarchiści, członkowie ruchu oporu). Pisali pierdoły byle nie pisać o Polakach. Barany skończone!! Gnój im przerzucać a nie marsze robić. Sami zobaczcie ich wypociny na wspierających ich LM-ie.
Hannibal Data: 13.08.2019 11:13 ID:11644
,, Marsz , dla wszystkich, aby budził same pozytywne emocje,, . Przecież, to kpina - pod jakimi flagami występujecie. Proszę zobaczyć jak profanowany jest Pan J. Ch. przez pewne środowiska. Na ostatnim marszu tolerancji, wasi ,, tolerancyjni,, zaatakowali niby nie tolerancyjnych. Organizacja, która wtedy szła z Wami, została uznana za faszystowską. Zejdźcie na ziemię. Młodzi, wiem , ze macie piękne serca, ale nie dajcie się wprowadzić w błąd.

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


UTRUDNIENIA W RUCHU TRWAJĄ OGLĘDZINY MIEJSCA, GDZIE ZGINĄŁ 21-LATEK Ostrzeżenie meteorologiczne Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne Komunikat PPU Dromo sp. z o.o. ws. utrudnień w ruchu Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego Zbiórka krwi dla naszej koleżanki Konińska Barbórka Po 36 latach pracy i służby pożegnał się z mundurem