Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 17.02.2020 r. Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza

Ocena:

Narkotyki i dopalacze zabijają

Krzymów 05.08.2019 09:50

Narkotyki i dopalacze zabijają

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało kampanię o charakterze edukacyjno-profilaktycznym pt. Narkotyki i dopalacze zabijają, której hasło brzmi Szkoda Ciebie na takie patoklimaty.


Sobota dla konińśkich funkcjonariuszy okazała się dniem profilkatyki. Policjanci wzięli udział w wielu przedsięwzięciach organizowanych na terenie powiatu konińskiego. Na terenie gminy Krzymów organizowany był festyn charytatywny przeznaczony dla jednej z mieszkanek. Policjanci postanowili, że wykorzystają tę okazję spotkania ze społeczeństwem i przypomną o zagrożeniach związanych z narkotykami oraz dopalaczami.  Kampania organizowna  przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nazwą "Narkotyki i dopalacze zbijają" idealnie wpisała się w sobotnie spotkanie. Policjanci rozdawali ulotki oraz mówili o zagrożeniach związanych z wszystkimi uzależnieniami. Uczestnicy między innymi mieli okazję przekonać się jak wygląda analizator narkotykowy, wykorzystywany do sprawdzenia ich zawartości w ludzkim organiźmie.
 

 

sierż.szt. Adrianna Karwowska-Kuna


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Kontrole odpadów i odbierających odpady Informacja dotycząca koronawirusa Zmiana organizacji ruchu Kałek: Marzą o zmianie wozu bojowego Mieszkańcy Wyszyny zwiedzali TVP 104. urodziny Pana Romana Janickiego Uwaga, nadal będzie wiało! Mieszkanka powiatu konińskiego laureatką ogólnopolskiego konkursu Dzień setnych urodzin spędziła w gronie najbliższych Spotkania dotyczące ochrony ilościowej jezior