Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 20.09.2019 r. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Ocena:

Narkotyki i dopalacze zabijają

Krzymów 05.08.2019 09:50

Narkotyki i dopalacze zabijają

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przygotowało kampanię o charakterze edukacyjno-profilaktycznym pt. Narkotyki i dopalacze zabijają, której hasło brzmi Szkoda Ciebie na takie patoklimaty.


Sobota dla konińśkich funkcjonariuszy okazała się dniem profilkatyki. Policjanci wzięli udział w wielu przedsięwzięciach organizowanych na terenie powiatu konińskiego. Na terenie gminy Krzymów organizowany był festyn charytatywny przeznaczony dla jednej z mieszkanek. Policjanci postanowili, że wykorzystają tę okazję spotkania ze społeczeństwem i przypomną o zagrożeniach związanych z narkotykami oraz dopalaczami.  Kampania organizowna  przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pod nazwą "Narkotyki i dopalacze zbijają" idealnie wpisała się w sobotnie spotkanie. Policjanci rozdawali ulotki oraz mówili o zagrożeniach związanych z wszystkimi uzależnieniami. Uczestnicy między innymi mieli okazję przekonać się jak wygląda analizator narkotykowy, wykorzystywany do sprawdzenia ich zawartości w ludzkim organiźmie.
 

 

sierż.szt. Adrianna Karwowska-Kuna


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Polska pod Krzyżem ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Pierwszy asfalt na Kleczewskiej Wkrótce na Kleczewskiej pierwsza warstwa asfaltu Piknik organizacji pozarządowych Konin aktywnie w programie „Czyste powietrze” Oficjalne wyniki Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 Informacja w sprawie obowiązku podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej Regaty żeglarskie „O puchar Prezydenta Miasta Konina” Pałac Reymonda galerią fotografii