Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 05.07.2020 r. Imieniny: Bartłomieja, Karoliny

Ocena: 1
1 0

Grupa SPEED dzisiaj na konińskich drogach

Konin 01.08.2019 15:09

Grupa SPEED dzisiaj na konińskich drogach

Policjanci z drogówki z komend powiatowych z sześciu powiatów (w tym z Konina) oraz z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu będą dzisiaj prowadzić wzmożone działania w Koninie i na terenie powiatu. Wszyscy wchodzą w skład grupy SPEED.


Kilka tygodni temu w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu powołano do życia specjalną grupę SPEED. W jej skład wchodzą najlepsi policjanci z wydziałów ruchu drogowego z całej Wielkopolski. Cyklicznie pojawiać się będą w wyznaczonych powiatach i tam ścigać piratów drogowych.

Dodatkowo dzisiaj w Wielkopolsce prowadzone są działania NURD (Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego) polegające na ujawnianiu wykroczeń popełnianych przez pieszych i przez kierowców przeciwko pieszym. Można więc spodziewać się patroli w rejonach przejść dla pieszych bądź w miejscach, gdzie często zdarza się np. przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Na drogach Konina i powiatu spotkać dzisiaj będzie można policjantów z Koła, Turku, Gniezna, Słupcy, Wrześni i Poznania. Do dyspozycji mają radiowozy oznakowane i nieoznakowane z wideo rejestratorami. Będą też mieli ręczne mierniki prędkości.

Marcin Jankowsk

Jurek Data: 01.08.2019 20:40 ID:11581
Myślę że co niktórych króli szos sprowdzą na ziemię. Nareszcie.
Janek Data: 02.08.2019 09:51 ID:11583
Czekam na wyniki akcji, nie zapominajcie o drogach wlotowych do duzych miast !

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie