Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 26.01.2020 r. Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny

Ocena:

Policjanci na festynie charytatywnym

Konin 30.07.2019 14:26

Policjanci na festynie charytatywnym

Mundurowi z Komisariatu Policji w Kleczewie oraz z Wydziału Prewencji konińskiej komendy uczestniczyli w minioną niedzielę w rodzinnym festynie w Wilczynie. Powodem naszej obecności było oczywiście bezpieczeństwo.


Wakacje to nie do końca czas odpoczynku dla policjantów. Chętnie korzystamy z zaproszeń samorządowców i nie tylko do udziału we wszelkich imprezach, na których słów kilka o bezpieczeństwie zawsze można powiedzieć. Do tego zawsze znajdą się najmłodsi, którzy z zaciekawieniem obejrzą policyjny sprzęt, czy pobawią się w odnajdywanie swoich odcisków palców.

Nie inaczej było też w niedzielę 28 lipca. Policjantki i policjanci pojawili się na plaży Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilczynie. Zabrali ze sobą nieco sprzętu, którego na co dzień używają. Porozmawiali o bezpieczeństwie, rozdali ulotki i elementy odblaskowe. Chętni mogli też przekonać się, jak bardzo ograniczona jest możliwość koncentracji i jak bardzo wzrok potrafi wprowadzać w błąd kogoś, kto jest po spożyciu alkoholu. To dzięki alkogoglom, które symulują stan nietrzeźwości.

Marcin Jankowski


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Jeszcze raz w sprawie Ewy Tylman ? Bezpłatne i ulgowe przejazdy MZK Kaliska wypiękniała Pierwsza kobieta technikiem pokładowym samolotu CASA C-295M Świętowali małżeńskie jubileusze MSZA ŚWIĘTA DZIĘCZYNNA PANU BOGU I LUDZIOM Jakie odpady przyjmuje Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych? Medale dla małżonków Akcja - krew Dla strażaków ochotników