Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 06.07.2020 r. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji

Ocena:

Będzie remont dachu na zielonej hali

Konin 29.07.2019 08:55

Będzie remont dachu na zielonej hali

Około 130 tysięcy złotych kosztować będzie remont dachu na „zielonej hali” MOSiR przy ul. Popiełuszki w  Koninie. - Prace są konieczne - wyjaśnia dyrektor MOSiR-u Ewa Kulczyńska. - Pokrycie dachowe jest zużyte, obróbki blacharskie nie spełniają swoich funkcji. Dach aż prosi się o remont. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych prac nie będziemy musieli obawiać się sezonu jesienno-zimowego, kiedy to przez nieszczelny dach hala była zalewana – dodaje Kulczyńska.


Wykonawcę MOSiR wyłonił w publicznym konkursie ofert. Jak dodaje Kulczyńska – oferentów było 4. Wygrała firma WKJ Usługi Specjalistyczne Karolina Jankowska z Kalisza. Oferta firmy to 127 920  złotych brutto, do tego należy jeszcze doliczyć koszt związany z pracą inspektora nadzoru. Co istotne – kwota, którą pierwotnie zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia to 150 000 zł brutto.

Zakres prac remontowych obejmuje między innymi: czyszczenie dachu, gruntowanie oraz położenie nowej papy termozgrzewalnej na całej powierzchni tj. około 1960 m2 z czego:

  • dachu niższego nad pomieszczeniami socjalnymi ok. 630 m2
  • dachu wyższego nad salą sportową ok. 1330 m2
  • wymianę wszystkich obróbek blacharskich
  • montaż kominków wentylacyjnych osuszających zawilgoconą termoizolację

Przewidywany termin wykonania prac - sierpień tego roku.

Maciej Data: 30.07.2019 18:29 ID:11569
Stadion ruina, rondo też przeżytek, ten blaszak przecieka,fajne mamy obiekty sportowe

Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie