Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 05.07.2020 r. Imieniny: Bartłomieja, Karoliny

Ocena:

Jutro Święto Policji w Koninie

Konin 25.07.2019 15:52

Jutro Święto Policji w Koninie

W piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie odbędą się obchody 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. Zapraszamy do udziału wszystkich mieszkańców.


W tym roku Święto Policji ma wyjątkowy charakter. Nasza formacja obchodzi 100. rocznicę powstania Policji Państwowej. W całym kraju obchody naszego święta przybierają wyjątkowy charakter. Nie inaczej będzie też w Koninie. W środę 24 lipca wmurowaliśmy „tubę pamięci”, a jutro podczas uroczystości policjanci i pracownicy konińskiej komendy otrzymają z rąk Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu i Komendanta Miejskiego Policji w Koninie awanse na wyższe stopnie służbowe, wyższe stanowiska służbowe oraz inne nagrody i wyróżnienia.

Zaczynamy mszą świętą o 9:30 w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe. Po mszy utworzymy zwarty pododdział, w którym przejdziemy ulicami Konina do Konińskiego Domu Kultury, gdzie odbędzie się uroczysta zbiórka.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie