Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Poniedziałek 16.12.2019 r. Imieniny: Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Ocena: 1
1 0

Kleczewska zmienia wygląd

Konin 25.07.2019 11:31

Kleczewska zmienia wygląd

Coraz większy postęp prac widoczny jest na budowie przyszłego przebiegu nowej ulicy Kleczewskiej. Zniknęła ponad połowa ciepłociągu, trwają prace przy układaniu nowego. Ekipy budowlane utwardzają grunt pod przyszłą nawierzchnię drogi wzdłuż starej ulicy.


Kończą się także prace porządkowe i przygotowawcze do realizacji remontu starego przebiegu Kleczewskiej, która stanie się ulicą wewnętrzną. Ciężki sprzęt utwardza nawierzchnię po zdjęciu warstwy humusowej gleby, osuszany jest mały stawek przy rondzie Kleczewska-Paderewskiego.

Trwa także rozbiórka rurociągów,  z których wszystkie elementy - od solidnych betonowych podpór, przez otuliny termiczne, po same rury - są utylizowane i złomowane. Po wschodniej stronie przyszłej ulicy, za osiedlem Międzylesie, prawie na całym odcinku gotowe są podłoża przyszłej jezdni i ronda.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Komendant wyróżnił policjantów i pracowników Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne Ostrzeżenie meteorologiczne Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony Zbiórka krwi dla naszej koleżanki Konińska Barbórka Bezpieczny chodnik spełnieniem marzeń mieszkańców Ostrzeżenie meteorologiczne - marznące opady Murem za Świerkiem