Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Niedziela 05.07.2020 r. Imieniny: Bartłomieja, Karoliny

Ocena: 1
1 0

Kleczewska zmienia wygląd

Konin 25.07.2019 11:31

Kleczewska zmienia wygląd

Coraz większy postęp prac widoczny jest na budowie przyszłego przebiegu nowej ulicy Kleczewskiej. Zniknęła ponad połowa ciepłociągu, trwają prace przy układaniu nowego. Ekipy budowlane utwardzają grunt pod przyszłą nawierzchnię drogi wzdłuż starej ulicy.


Kończą się także prace porządkowe i przygotowawcze do realizacji remontu starego przebiegu Kleczewskiej, która stanie się ulicą wewnętrzną. Ciężki sprzęt utwardza nawierzchnię po zdjęciu warstwy humusowej gleby, osuszany jest mały stawek przy rondzie Kleczewska-Paderewskiego.

Trwa także rozbiórka rurociągów,  z których wszystkie elementy - od solidnych betonowych podpór, przez otuliny termiczne, po same rury - są utylizowane i złomowane. Po wschodniej stronie przyszłej ulicy, za osiedlem Międzylesie, prawie na całym odcinku gotowe są podłoża przyszłej jezdni i ronda.


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Straciłeś pracę – sprawdź, czy otrzymasz dodatek solidarnościowy z ZUS Wielki Plac Budowy - ulica Kleczewska Andrzej Duda w Koninie! Rusza budowa największej w Koninie farmy fotowoltaicznej Państwowa Komisja Wyborcza podała cząstkowe wyniki dotyczące frekwencji w Wyborach Prezydenckich 2020 CHCESZ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE W II TURZE WYORÓBÓW? MASZ CZAS DO JUTRA! Stalowa konstrukcja na budowie wiaduktu Wnioski o tarczę złożysz tylko przez Internet Od 29 czerwca modyfikacja rozkładu jazdy dla linia 58 TEST&GO ponownie w Ostrzeszowie