REKLAMA - pomiń ją i przejdź dalej

Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 13.12.2019 r. Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Ocena:

Wymyśl hasło, wygraj rower!

Konin 24.07.2019 09:49

Wymyśl hasło, wygraj rower!

Masz pomysł na hasło promujące imprezę Szantowo? Weź udział w konkursie i wygraj sportowy rower.


W sobotę, na bulwarze nadwarciańskim odbędzie się Piknik żeglarski Szantowo. Wystąpią Mechanicy Shanty i AQUA Marina. Dla wszystkich kreatywnych osób przewidziany jest konkurs na hasło związane tematycznie z imprezą. Wystarczy tylko przyjść pomiędzy godz. 17.00-18.30, napisać swoją propozycję na dwóch kuponach, jeden wrzucić do specjalnego pudełka a drugi zachować i czekać na decyzję komisji, która wybierze trzy hasła. Wszystkie zostaną poddane ocenie publiczności, ta oklaskami wybierze najlepsze jej zdaniem hasło, a jego autor otrzyma rower Romet Rambler R 6.0 ufundowany przez firmę Hydrostal. Dla dwóch pozostałych osób będą żeglarskie worki z gadżetami od Urzędu Miejskiego. Niewykluczone, że zwycięska propozycja zostanie wykorzystana do promowania kolejnego pikniku.

Piknik Żeglarski Szantowo odbędzie się 27 lipca na bulwarze nadwarciańskim, początek godz. 17.00. Organizatorem imprezy jest Miasto Konin. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Rusza inwestycja za 72,5 miliona złotych Ostrzeżenie meteorologiczne Ostrzeżenie meteorologiczne Jubileusz 50-lecia Pożycia Małżeńskiego Zbiórka krwi dla naszej koleżanki Komendant Państwowej Straży Pożarnej w Koninie zawieszony Konińska Barbórka Bezpieczny chodnik spełnieniem marzeń mieszkańców Po 36 latach pracy i służby pożegnał się z mundurem Ostrzeżenie meteorologiczne - marznące opady