Znajdź nas na Facebook

fb.com/konin24.info Piątek 20.09.2019 r. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty

Ocena:

Wymyśl hasło, wygraj rower!

Konin 24.07.2019 09:49

Wymyśl hasło, wygraj rower!

Masz pomysł na hasło promujące imprezę Szantowo? Weź udział w konkursie i wygraj sportowy rower.


W sobotę, na bulwarze nadwarciańskim odbędzie się Piknik żeglarski Szantowo. Wystąpią Mechanicy Shanty i AQUA Marina. Dla wszystkich kreatywnych osób przewidziany jest konkurs na hasło związane tematycznie z imprezą. Wystarczy tylko przyjść pomiędzy godz. 17.00-18.30, napisać swoją propozycję na dwóch kuponach, jeden wrzucić do specjalnego pudełka a drugi zachować i czekać na decyzję komisji, która wybierze trzy hasła. Wszystkie zostaną poddane ocenie publiczności, ta oklaskami wybierze najlepsze jej zdaniem hasło, a jego autor otrzyma rower Romet Rambler R 6.0 ufundowany przez firmę Hydrostal. Dla dwóch pozostałych osób będą żeglarskie worki z gadżetami od Urzędu Miejskiego. Niewykluczone, że zwycięska propozycja zostanie wykorzystana do promowania kolejnego pikniku.

Piknik Żeglarski Szantowo odbędzie się 27 lipca na bulwarze nadwarciańskim, początek godz. 17.00. Organizatorem imprezy jest Miasto Konin. 


Podziel się swoją opinią

( Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy, są one opiniami pozostawionymi przez użytkowników portalu konin24.info)

Powiązane informacje:Najczęściej przeglądane informacje:


Polska pod Krzyżem ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU Pierwszy asfalt na Kleczewskiej Wkrótce na Kleczewskiej pierwsza warstwa asfaltu Piknik organizacji pozarządowych Konin aktywnie w programie „Czyste powietrze” Oficjalne wyniki Konińskiego Budżetu Obywatelskiego 2020 Informacja w sprawie obowiązku podłączenia nieruchomości do kanalizacji sanitarnej Regaty żeglarskie „O puchar Prezydenta Miasta Konina” Pałac Reymonda galerią fotografii